Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ya çok teşekkür ederim böyle bir motive kıpırtısı oldu :) yalnız yemek yapıyorum ya çok zamanımı alıyor gün bitiyor.acaba ben çok yavaş mıyım.esim çok uzun süre oyalandigimi söylüyor ama bunun farkında bile degilim

Oyalanıyor olabilirsin yapacak başka şeylere yetişmeye çalışınca oyalanmak istemiyceksin.
Bu zamanda hepimizin yegane oyalayıcısı telefonlar.
Kaç saatte yemeği yapacağını düşün mutfağa girince en fazla ne kadar sürebilir biraz daha hızlı doğrama yıkama yaparsın bi bakmışsın 1 saate 2 yemek pişmiş bile.

Bugün neler yapıyosun yazmakla başla.

Nego Nego hep der iş bitti kahvesi içmek gibisi yok 😍 bitirip keyif yaparsın. Eşin konuşunca kulaklık tak duyma.

Kahvemi içerken bu saate kadar yaptıklarımı yazayım

🌵Yatakları düzelttim
🌵Kahvaltı hazırladım
🌵Sofrayı topladım,bulaşıkları yıkadım,makineyi açtım ocağın demirlerini de attım makineye
🌵Çöpü değiştirdim
🌵Eşimin giysi bölümünü döktüm havalansın yerleştiricem geri
🌵Wc yi temizledim,çöpünü değiştirdim
🌵Banyo lavabo,klozet temizledim çöpünü değiştirdim
🌵Çocuk odasının çöpünü değiştirdim
🌵Aynaları sildim
🌵Tatlı yedim çay içtim🤤,tesbih çektim
🌵Bir ıvır zıvır kutusu düzenledim

Büyük yavrum sınava gitti,küçükle oturuyoruz,kahvemi içip kalkarım

M Minel_ask hadi bugün yapacaklarını yaz,yapınca buraya yaptım diye yazarsın tekrar.Gözüm üstünde hadi👀👀
Ay çok güldüm sağolun benim gibi bir uyuşuğu uyandırma cabaniza teşekkür ederim..bugün yapacaklarım hakkında planim yok..olduğu kadar gidiyor.sadece büyük çarşafları makinaya attim dışarıya asıcam.yemek nasıl yapicam onu düşünüyorum.cocuklarin oyuncaklarini düzenliyoruz.onlar dursun diye yanlarindayim.aslinda iyi kötü biseyler yapiyormuşum yazınca anladım:))

Ay çok güldüm sağolun benim gibi bir uyuşuğu uyandırma cabaniza teşekkür ederim..bugün yapacaklarım hakkında planim yok..olduğu kadar gidiyor.sadece büyük çarşafları makinaya attim dışarıya asıcam.yemek nasıl yapicam onu düşünüyorum.cocuklarin oyuncaklarini düzenliyoruz.onlar dursun diye yanlarindayim.aslinda iyi kötü biseyler yapiyormuşum yazınca anladım:))

Ne yemek yapıcaksın karar verdiysen başla hemen hep çocukların yanında duramazsın küçük varsa yanına alabilirsin

Yarın inşaallah artık herkes bir silkelensin,bahar geliyor doğa canlanıyor,bize noluyor hadi hadi.Hepimiz misafiriz bu alemde,misafir dediğin bulunduğu yeri güzelleştirir :KK37: :kk77:

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
BereliPenguen BereliPenguen
blondeblond blondeblond
Allah razı olsun kızkardeşim tüm evi silip süpürüp gitti ben de ütüye başlayayım sonra da çarşaf yastık kılıfları yıkanacak ütülenecek sevmiyorum ütüyü ya 😬

DSC_5018.JPG
Diyetteyim güya 😜😀

Kahvemi içerken bu saate kadar yaptıklarımı yazayım

🌵Yatakları düzelttim
🌵Kahvaltı hazırladım
🌵Sofrayı topladım,bulaşıkları yıkadım,makineyi açtım ocağın demirlerini de attım makineye
🌵Çöpü değiştirdim
🌵Eşimin giysi bölümünü döktüm havalansın yerleştiricem geri
🌵Wc yi temizledim,çöpünü değiştirdim
🌵Banyo lavabo,klozet temizledim çöpünü değiştirdim
🌵Çocuk odasının çöpünü değiştirdim
🌵Aynaları sildim
🌵Tatlı yedim çay içtim🤤,tesbih çektim
🌵Bir ıvır zıvır kutusu düzenledim

Büyük yavrum sınava gitti,küçükle oturuyoruz,kahvemi içip kalkarım
Maraton sonucum

🌵Namaz kıldım,yarım cüz okudum,telefonla görüştüm
🌵Katlanmış çamaşırları yerleştirdim
🌵Evi süpürdüm,oturma odasında koltukları çektim altlarını süpürdüm,salon koltuklarını süpürdüm
🌵Koltuktaki lekeli yerleri sildim
🌵Toz aldım
🌵Eşimin giysileri yerleştirdim
🌵Bulaşık makinesini boşalttım

Ütü masasını hazırladım ütü yapıcam😬
Koltuğun arkasını süpürürken karşılaltığım manzara:olamaz:

Eklentiler

• 20210328_152229.jpg
    20210328_152229.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 28
Allah razı olsun kızkardeşim tüm evi silip süpürüp gitti ben de ütüye başlayayım sonra da çarşaf yastık kılıfları yıkanacak ütülenecek sevmiyorum ütüyü ya 😬
Bende sevmiyorum😬
Kızlar ben yardımcı çağıracağım ne zaman çağırayım. 10 günü geçti biz hasta olalı tam olarak bulaşıcılık ne zaman geçiyor?
Canım resmi olarak 10 gün deniyor ama biz 21 gün bekledik eşimle

X