Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bak uykunun bastırdığı bir an var onu ertelersen uyku kaçıyor,misal ben bugün kitaba daldım kaçtı
Bende o saatte burada ne işin var diyecektim en son saate baktığımda 12ye 10 vardı uyumuşum ama dalmak için çok uğraştım sabahta 7 de çok dinç uyandım ama haftasonu geldi benim düzen kaçar yine

Günün Esması El Bedi,zikir sayısı 86 adet

Başlamadan önce;
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat

EL-BEDİ;
Emsalsiz,benzersiz ve örneksiz olarak hayret verici alemleri yoktan icat edip yaratan,eser ve ihsnalarıyla her yerde ve her şeyde apacık görünen.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-BEDİ isminin zikir(86) adettir.Zikir saati Müşteri,günü Perşembedir.

Özellikleri ve bazı faydaları:

• EL-BEDİ isminin zikrine her gün (86) defa okuyan kimse kısa zamanda ummadığı ve beklemediği yerlerden yardım alır.Çeşitli nimetlere kavuşur ve zengin olur.
  • Bu ismin zikrine devam eden kimseler,şeref ve itibar sahibi olurlar.Yüksek makam ve mevki sahibi olurlar.
  • Bu ismi yazıp bir malın arasına konulursa o mal hep yeni kalır.Hiç eksimez.
  • Bu ismin zikrine devam eden kimsenin kalbinde bir müddet sonra hikmet pırıltıları meydana gelir.Kimsenin bilmediği konuları ve ilimlere vakıf olurlar.
  • Bir kimse (70.000) kere okursa her istediği olur.
  • Kaynak:Mutluluğun şifresi
kk birinci noteri
terliksuu
Bonus
Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge
malipina
@morkagit
Ayla-
Limonsuzzcay
Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86
D Damlasakizlikazandibi
Devitamini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…