Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bi maraton yapmışım aboo dostlar başına uzun zamandır böyle çalışmamıştım
🍬yatakları topladım, mutfağı topladım kahvaltı yaptık bulaşık makinesini çalıştırdım
🍬evi süpürdüm
🍬paspas yaptım
🍬toz aldım
🍬beyaz eşyaların ve mutfak dolabının yüzlerini sildim
🍬tuvaketi , banyoyu yıkadım
🍬yağdanlığı koyduğum gözü yağçözle temizledim
🍬davlumbazı sildim
🍬koltukta ve halıda lekeli yerler vardı sildim
🍬halı örtüsünü taktım
🍬yemek yaptım
🍬bulaşık makinesi boşalacak, tezgah toparlanacak , çamaşır katlanacak

🧿🧿🧿🧿 bebeyi alıştırıyon dimi ağaç yaşken tabi

Sağol canım ☺️ uzun zamandır aklımdaydı. Dün baktım burda kimse yok. Ne yapsam diye düşünürken Ayakkabılığı yapayım dedim 🤭 😄 Ohhh içim rahatladı valla 😄
Bonus Bonus bonusum elden çıkarma işleri çok güzel gidiyor. Bence aferin bana 🙈 kullanılmayacak ayakkabıları atıcam, bide lamba çalışmıyordu, eşime dedim ver atayım😂

Çok sevindim daha da durduramaan kendini 😃

İyi akşamlar
emodayi.gif

Çamaşırları katladım yerleştirdim bile mutfaktan da teze çıktım çay demlensin çay içeceğiz
🧿🧿🧿🧿 bebeyi alıştırıyon dimi ağaç yaşken tabi
Kızım ondan mı böyle dersin ben iş yaptığım zaman kesin peşime takılır

Erken kalkıp gün içinde yorulursan,geç yatmak diye bir ihtimal bile kalmıyor🤣 ben sızıyorum resmen
Gündüz bile duramadım yarım saat uzandım ama çok uykusuzda olsam 2 den önce uyuyamıyom bu akşam kendimi uyumaya zorlayacağım
3 makine çamaşır katladım yerleştirdim çocukların giysi dolaplarınıda düzenledim akşam yemeği geç yedik mutfaktan yazıyorum hemen şimdi toplayacam çocukları uyutup uyuyacağım 11i görmek istemiyorum

Ayy yeni sporu yaptim dusu aldim dinleniyim diye oturdum ve dıdıdıdııımmm mutfagi toplamayı unutmuşum:KK42:
Ruhum kalk topla sacmalama diyo ama fiziken bitigim. Az dinlenip toplamaya gitcem inşallah🤦🏼‍♀️

Gönül ister yaptıklarımı yazayım okurken gözleriniz şişsin ama kıyamadım tabi size 😌
Eşim erken geldi dışarda işim vardı yarım kaldı iş.

Öğle yemeği hazırladım yedik
Mutfağı topladım süpürdüm
Akşam yemeğini pişirdim
1 sepet çamaşır katladım
Sonra yine mutfak topladım

O kadar yani

X