Düzenli Evimiz & Hayatımız

akkabiliga benim de girmem lazım🤭ellerine saglik
Sağol canım ☺️ uzun zamandır aklımdaydı. Dün baktım burda kimse yok. Ne yapsam diye düşünürken Ayakkabılığı yapayım dedim 🤭 😄 Ohhh içim rahatladı valla 😄
Bonus Bonus bonusum elden çıkarma işleri çok güzel gidiyor. Bence aferin bana 🙈 kullanılmayacak ayakkabıları atıcam, bide lamba çalışmıyordu, eşime dedim ver atayım😂

Maratondan önce sonra yazmadim ama
Mutfağın halısını kaldırdım yerini sildim
Serdim halısını süpürdum halı örtüsünü taktım
Antreyi süpürdum
Wc ovdum
Ufaklığı yıkadım
Banyoyu ovdum
Oturma odasının halısını kaldırdım yerini sildim koltuk arkasını süpürdum sildim
Halısını serdim süpürdum
Şimdide yemek yapicam akşam için

Kızlar düzeninde, iş yapmanında bugün sırrını çözdüm 🤩 meğer herşey erken kalkıp güne başlamakla oluyormuş sabahtan beri dünyanın işini yaptım hatta yarım saat uyudum bile ama gün bitmedi tabi yapacam diyene hep iş var şimdi Bonus Bonus tan olmasada kahvemi içip çamaşır katlayacağım.
Ama bir sıkıntım var ben erken yatmayı bilmiyorum onuda çözersem bu iş tamam🙄
Erken kalkıp gün içinde yorulursan,geç yatmak diye bir ihtimal bile kalmıyor🤣 ben sızıyorum resmen

Bi maraton yapmışım aboo dostlar başına uzun zamandır böyle çalışmamıştım
🍬yatakları topladım, mutfağı topladım kahvaltı yaptık bulaşık makinesini çalıştırdım
🍬evi süpürdüm
🍬paspas yaptım
🍬toz aldım
🍬beyaz eşyaların ve mutfak dolabının yüzlerini sildim
🍬tuvaketi , banyoyu yıkadım
🍬yağdanlığı koyduğum gözü yağçözle temizledim
🍬davlumbazı sildim
🍬koltukta ve halıda lekeli yerler vardı sildim
🍬halı örtüsünü taktım
🍬yemek yaptım
🍬bulaşık makinesi boşalacak, tezgah toparlanacak , çamaşır katlanacak

Hanımlar merhaba, aspiratörün iç kısımlarındaki yağları ve mutfakarası taşlardaki yağı nasıl gideriyorsunuz birde aynalı taş karışık bir ürün ne yapsam olmuyor aynalı yerler dalgalı kurulasam da kafayı yicem
Bimin filan mikrofiber bezi var duruladıktan sonra kuru mikrofiber bezle geçin iz kalmaz inşallah davlumbaz vs için yağçöz kullanıyorum ben

Hanımlar merhaba, aspiratörün iç kısımlarındaki yağları ve mutfakarası taşlardaki yağı nasıl gideriyorsunuz birde aynalı taş karışık bir ürün ne yapsam olmuyor aynalı yerler dalgalı kurulasam da kafayı yicem
Yağçöz sıkıp silin. Ara taşları da Yağçöz le silin. Sonra duru su ve cam bezi ile silin.

▪️Odaları topladım
🔸Bütün evi süpürdüm
▪️Toz aldım
🔸Yerleri sildim
▪️Çöpleri boşalttım
🔸Tezgahı temizledim
▪️Bulaşık makinasını çalıştırdım
🔸Çamaşırları topladım
🔹2 sepet çamaşır katladım yerleştirdim
▪️ Salondaki koltukların başlarını sildim
🔸 Koltuk örtülerini serdim

Dıt dı dı dıtttttttt🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊
Mutfaklar toplandı mı,çamaşırlar katlandı mııııııııııı

862da785fbe325c30adc2e6d7e72f989.gif

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi
Devitamini Devitamini

Bulaşıkların birazı duruyor çünkü makine bosaltilmadi🙈🙈 önce videoyu editlicem yarına hazır olsun sonra mutfağı toparlicam çamaşırlarım sepette seviyorum öyle gidicem artık asmak katlamak nedir 🙈🙈:KK47:

X