Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızlar

Günaydın kızlar

günaydın hanımlar

Günaydın hanimlar

Bugün yapacaklarım;
Yemek yapcam
Ders-Spor
Lavabolari temizlicem
Camasirlar katlancak

Pek de bisey yapasim yok öyle oturup halilari izleyesim var. Dur bakalim acilirsam arttiririm isleri
Günaydınlar

Günün Esması El Batın,62 defa zikredilir
Başlamadan önce;
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat çekilebilir

EL-BATIN;
Mahlukatın nazarlarından gizlenen, her şeyin iç yüzünden haberdar olan.

Ebced değeri ve zikir saati: EL-BATIN isminin zikri(62) adettir.Zikir saati AY; zikir günü Pazartesi‘dir.Büyük ebced değeri hesaplanarak zikri de, uygun görülmüştür.Bu takdirde (62×62=3844) olur.

Özellikleri ve bazı faydaları:

• EL-BATIN ismini vird edinip zikrine devam eden kimseye kısa zamanda ilahi keşifler açılır.Kalbi nurlarla dolar,gönül gözü ile çok latif ve güzel şeyler seyreder.Ferah ve surur içinde bulunur.kendisinin gören sever ve her meşru isteği yapılıp yerine gelir.Duaları makbul kimselerden olur.
  • Her gün, günde üç vakit olmak üzere (33) ‘er defa zikredilirse kendisine ilahi keşifler ve nurlar açılır;birtakım ilahi esrara vakıf olur.
  • EL-BATIN isminin her namazdan sonra (62) defa okuyan kimse korktuklarından kurtulur ve korktuğu şeylerden güvende olur.
  • “EZ-ZAHİR” ismiyle birlikte “YA ZAHİRÜ YA BATIN” diye (62) defa zikreden kimse, şeytanın kafa karıştırmasından ve verdiği vesveseden kurtulur.
kk birinci noteri
terliksuu
Bonus
Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge
malipina
@morkagit
Ayla-
Limonsuzzcay
Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86
D Damlasakizlikazandibi
Devitamini

Günaydın hanimlar

Bugün yapacaklarım;
Yemek yapcam
Ders-Spor
Lavabolari temizlicem
Camasirlar katlancak

Pek de bisey yapasim yok öyle oturup halilari izleyesim var. Dur bakalim acilirsam arttiririm isleri
Ben de bı haftadır böyleyimsürekli uyuyasim var

Dün gece kar yağdı yine çatıdaki karlar düşüp duruyor cama sıçrıyor hep dün camekanı silecektim iyi ki silmemişim balkon kalsın şimdilik de mutfak masa sandalyelerini elden geçeyim

Bi ıspanak yıkamisim sormayin gitsin ayy bi saattir ugrasiyorum.
Mutfagi topladim ocagi sildim evi havalandirdim. Ocagin cakmagina su kacmis sürekli cakmaya basladi. Firini cekip fisini cektim düğmeleri komple cikarip sildim fön makinesiyle kuruttum kan ter icinde kaldim isimin arasinda is cikti
Yani yaptiklarim bu kadar dinlenip ıspanaği son bi kez daha (insallah son olur) yikayip yemegi yaparim.

Çok oldu ben uyanali da hayırlı sabahlar
Dün salonun koltuklarını çektirip sildik eşimle
Bugünde halı örtülerini yikatiyorum
Bulaşık makinasını boşalttım
Kahvaltı masasını topladım
Wc çöpleri ni boşalttım
Lavaboyu ovdum kızımı yıkadım
Kuruyan çamaşırları katladim

Önce bi yıkıyorum canım sonra Leğene koyup su doldurup Üstünü geçene kadar dilersen sirke at ben öyle bekletiyorum kumlar suyun dibine çöküyor üstten ıspanakları elimle alıyorum süzgece bi de öyle yıkıyorum sonra yeni bi su yapıp biraz daha bekletiyorum

Aynen aynen ben de öyle yapıyorum canm bu sefer cok almistim kalanini buzluga atarim iyi oluyo diye ondan uzun sürdü
Bi avazda hepsi yikansin dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…