Düzenli Evimiz & Hayatımız

:confused::confused:

Bonus sayesinde senin adini da morka git diye okuyorum hep icimden ya:KK70:
Yemekten sonra mutfak toplancak bi onu toplarim ben de birazdan. Bide camasir katlancak da amaan bi bosvermislik var bugün:deli:
Akşama çamaşır maratonu düşündüm az önce👀👀🔮🔮

2. Posta yaptıklarım
Şifonyerin çekmecelerini sildim
Şifonyerin üstündekileri topladım tozunu aldım
Kitapları incik boncuğumu takılarımı topladım
Dolapların üstünü sildim
Banyonun aynasını sildim
Duşakabini ovdum yıkadım
Banyonun kapısını sildim
Duş aldım
Banyoyu sildim
Pilim bitti
Daha yapcak çok iş var :KK69:

Eline sağlık.Boğazın için gargara yap,burnuna tuzlu su yap.Zencefilli bal falan ye,salgın mı var acaba geçen oğlanın ağrıdı sonra da biraz benim ağrıdı öksürüğe döndü
Zencefil değil Kız zerdeçallı bal yiyin anında kesti benim oğlanın öksürüğünü ya tevafuk oldu yda gerçekten iyi geldi bu arada negom birzdn tereyağımı paylşıcam:KK76: teşekkürlerimi borç bilirim:super:

✔️günlük rutin işleri yaptım
✔️Mutfak tezgahını ve üzerindekileri çamaşır suyuyla pürüpak ettim (baharatlık, çöp kovası , mikrodalga, kahve makinesi, bulaşıklık)
✔️Tuvalet banyoyu yıkadım
✔️Ev süpürmeyecektin kızım tabak kırınca kırıntıları süpürmek için açtım mutfak koridor oturma odasını süpürdüm sadece
✔️Yemek yaptım

Akşama kadar oturdum sonra görümcem kaynanam aradı yarın gelicez diye. Harıl harıl iş yaptım Çöpleri attım. Çamaşırlar var katlanacak. Saçlarımı kestirixem eşime o zamana yetişirsem maratona katılırım :KK70:

34 ziyaretçi

images

Tamam biraz olur forumlarda da her akşam aynı saatte 50 kişi ilginç.
Toplaşıp geliyürler :KK53:
bizim zayıflama yarışmasında da oluyor orayı anlıyorum bi rekabet durumu var liste hazırlanıyor derece filan diğer takımın durumuna göre planlamalar yapılıyor
yani feyz almak için mi gizli gizli geliyorlar

X