Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️
Huzurlu haftalar 🍃🍂

0a98796282ea9b90f6a8b9fda506fbba.jpg

Üçgenleri eşit kesemedim evet birazda ondan oldu. Neyse göz ordan çıksın 😂
Eline sağlık sero bazıları çok düzgün olmuş sararken kenarlarını ilk seferde az kıvırıp sonra düz devam edebilirsin belki daha küçük üçgenler kesebilirsin başka nolcak çok güzel olmuş.

Bu tarif de çok iyi oluyor

Benim uykum yavaş yavaş düzene girdi gibi 🧿
iyi çok sevindim efser, benimki yorgunluktan uyudum ama dinlenemedim dün çok işim vardı bir sürü cam sildim
bu hafta hep böyle geçicek mecburen ,haftaya pazartesi evde kuran okutucam nasip olursa o yüzden daha çok işim var
oturma odası salon ve mutfağın camları silinecek tülleri yıkanacak,mutfak dolapları iç dış silinecek artı duvarları
2 tepsi baklava yapılıcak onu yapmaya bi komşu teyze var bi de annem beraber yapıcaz bi akşam :KK55: bu hafta böyle uçmam lazım :KK45: ve ütümde var onlarıda yapmam lazım

iyi çok sevindim efser, benimki yorgunluktan uyudum ama dinlenemedim dün çok işim vardı bir sürü cam sildim
bu hafta hep böyle geçicek mecburen ,haftaya pazartesi evde kuran okutucam nasip olursa o yüzden daha çok işim var
oturma odası salon ve mutfağın camları silinecek tülleri yıkanacak,mutfak dolapları iç dış silinecek artı duvarları
2 tepsi baklava yapılıcak onu yapmaya bi komşu teyze var bi de annem beraber yapıcaz bi akşam :KK55: bu hafta böyle uçmam lazım :KK45: ve ütümde var onlarıda yapmam lazım
Allah kolaylık versin abla

🌿Herkes uyurken güne başladım.
🌼Sabah havasını içime çekmeye bayılıyorum.
🌿Balkondaki bakim isteyen aloeverami suladim.

🌿 saksilardaki ölmüş otları ve çiçekleri hepsini ayikladim.
🌿 Temiz toprak oldu içine reyhan ve nane ektim.
🌿Zikir çekerek kahvaltı hazırladım.
💗kahvaltı yaptık herkes gitti ben kaldım.
💗yatakları duzenledim
💗klozet ve lavaboyu temizledim.

Dinleniyorum.
Geriye kalan işler inşallah yapmak istiyorum;
🎈bulaşık yıkamak
🎈mutfağı süpürmek
💝kahve molası
🎈koltuk takımını Arap sabunu ile silmek.

Öğleden sonra çocuklar gelir onlarla ilgilenirim yemek ödev faslı falan...

Bende bi kahve içip kalkıcam. Karnım aç ama yiyesim gelmesi kızıma tost yaptım.

🎃Eşim evde :KK51:

🤘Planım.
💥Oturma odasının halısını üstten silip, diğer halıyı sereceğim.
🎉Koltuğun şeklini değiştricem.
🎉Tuvalet,banyo,lavabolar temizleyip paspasları değiştiricem.
🙊Ütüm var yapabilirsem onu yaparım çok şart değil ama:KK53:
💫Yarın için paşa sarması yapacağım, onun kremasını tepsiye dökerim. .
💥vaktim olursa birde tuzlu kurabiye yapacağım geçen kızımla yeni kalıp almıştık onu kullanmış olsun 🤗

Allah kolaylık versin abla şimdiden okumanızı Rabbim kabul eylesin şifa olsun herkese 🤲🏻

sağolasın penyezim sende gelsene müsaitsen ne güzel olur çok sevinirim :KK68:
Çok isterdim gerçekten :KK68: bende 4 gün izinli olacağım. Biraz işlerimiz var onları halledeceğiz nasip olursa. Gelmiş kadar oldum. davetin için çok sağol abla

X