Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günlerdir hastalıkla mücadele ediyoruz. Kızım biraz zor geçiriyor, biz de hastayız. En kısa zamanda atlatırız inşallah. Kızımı böyle görmek beni çok üzüyor, anne olmak çok zormuş. Keşke yavrularımız hiç hasta olmasa, gözünden bir damla yaş almasa.😢
Çok geçmiş canım RABBİM tez vakitte acil şifalar versin ❤️

Günlerdir hastalıkla mücadele ediyoruz. Kızım biraz zor geçiriyor, biz de hastayız. En kısa zamanda atlatırız inşallah. Kızımı böyle görmek beni çok üzüyor, anne olmak çok zormuş. Keşke yavrularımız hiç hasta olmasa, gözünden bir damla yaş almasa.😢
Çok geçmiş olsun canım

Oyyy kıyamam ece yavruma inşallah biran önce toplar geçer gider 🧿🌹🌺😊🎈🎀🎈🎀🎈

Çok geçmiş olsun 💐

Çok geçmiş olsun

iyi akşamlar 👋🏻🙂
Kontrole gittim.
Ultrasonda her şey iyi bi sıkıntı yokmuş ..
Kasılmaları kramp ağrılarına normal doğuma az kaldığı için dedi. İdrar kültürü vermiştim sorun çıkmamış.
nst ye de yolladı .
Orda da sonuç iyi geldi .
Şuan sancı yokmuş.
Haftaya tekrar görüşelim .
Tarihi belirleyelim dedi.
😃😍

X