Düzenli Evimiz & Hayatımız

Motorla küçük bir kaza yaptım yavaş gittiğim için küçük çizik ve morarmalar var iyiyim şükür bir süre giremem eve gidene kadar bir şeyim yok ama gözlem altında tutalım dediler
Canım ya geçmiş olsun ❤️‍🩹 çok şükür Allahım beterinden korumuş 🙁

love-cat.gif

Helloooo mellooo😍😍
Sizleri özledimmmm bu bir sevgi mesajıdır hepiniz üzerinize alabilirsiniz :KK60: :KK60: :KK60: :KK19:
Bende teyzoş oldummm :anne::anne::anne:bir süredir kardeşimle birlikteyim bebiş büyütüyoruz
Bebek kokusu nasıl güzelmiş:KK74:

🌸evi süpürdüm
🌸mutfağı yerle sildim
🌸klozet fırçaladım
🌸havlulari degistirdim
🌸çöpleri çıkardım
🌸aspiratör ve ocağı sildim
🌸çocuklara ödevlerini yaptırdım uzaktan kontrollü.
🌸mutfak camını sildim.

👉 akşam yemeği yapımına gecicem Bonus Bonus mu yazdı dün Arap tavası yaptım diye canım çekti bugün de ben yapicam. Yanına da pirinç pilavı.

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi . Lütfen yıpratma kendini. Aynı süreci yaşadım oğlum boğazı için hastaneye yattığında. Çok korkuyor insan ama vesveseye önem verme önem verdikçe içinden cıkılmıyor. Enfeksiyondan olabilir tabi güzel dusun güzel olsun canım benim. Dua ederiz bol bol 🤎

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi canım benim üzülme. Allahım dermansız dert vermesin. İnşallah kalıcı şifasını bulur olur. Netten araştırma kafanı karıştırma hiç.

Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız daha iyiyim bu aralar duygusalım 🥲
Herşeyin hayırlısı olsun Rabbim kaldıramayacağımız imtihanlara tabi tutmasın🤲🏻🌸❤️

Herkesin derdini sıkıntısını gidersin aminn

maşallah pinhan akşam yemeğini bile yapmışsın , çok özeniyorum böyle erkenden akşam yemeğini yapan kadınlara
benim annemde öyledir hergün kahvaltıdan hemen sonra yemeğini koyar ocağa alışkanlık yıllardır öyle,bende inşallah işi bırakınca öyle bi düzen kurmak istiyorum.
Abla benim annem de öyle yapar.
Ne büyük kolaylık.
Ben de keşke her gün yapabilsem.
Her zaman yapamam yani.
Ama iyi oldu.

İnşallah sen de kurarsın düzenini😊
Okul açılınca erken kalktığım için artık böyle sabahtan yapar gün içinde rahat ederim diyorum bakalım

X