Düzenli Evimiz & Hayatımız

Cahillik ben de bazen tedirgin olurdum anneme kadarmış.

Allah bize de güzel bahçeler ve kabir arkadaşları nasip etsin 🤲🏻

Sadece soğuklarda yağmurda kötü olurum sanki üşürmüşler gibi eminim sana da oluyodur hatta sana daha çok oluyodur.
Bedene ait hisler yok tabiki orda bunlar bizim hassasiyetimiz sevgimizden dolayı
Yani bende öyle olur diye düşünüyordum ama olmuyor bonus. Acaba üşür mü diye düşünmedim hiç ruhun önemli olduğunu yazdım hep kafama. Ama bugün bir anlık oradayken şu mezarı açsam acaba dedim bedeni burda ya bi sarılsam. Sonra la havle dedim saçma sapan fikirler getirme Allah'ım aklıma.

Ölüm ne kadarda garipmiş. Dibindeyim bedeninin ama göklere konuşuyorum resmen. Hepimize hayırlı ömürler, hayırlı ölümler nasip olsun inşallah.
Kesinlikle öyle. yakınımızda var bir kabristanlik ses duymuyorsun ağaçların hisirtisi tam tefekkür edip kafa dinlemelik yer. Çoğu zaman gideriz otururuz okurum öyle.
Oh Allah kabul etsin. Gerçek yurdumuz da böyle yeşillikli kuş cıvıltılı olsun inşallah

2 gündür epey detaylı işler yaptım kızlar.
Ev temiz, toplu
Dolap, çekmece vs içlerini hallettim. Gördüm ki çok eşyam yok.
3 çocukla haliyle "çokuz" ama eşya azsa iş de az oluyor, düzenli oluyor her şey.
Sevindim.
Öyle.
Haftasonuna girdik hadi bakalım, severim cumayı.
2 çocuk var bende ve evde birsürü eşya var. Bu huyuma sinir oluyorum. Atamıyorum bir türlü ve sanki ev boğulacak gibi hissediyorum. Bi türlü düzen oturtamıyorum.

Kuzum ben de anlamadım. Uyku bozukluğu yapabilir demişti ama erken uykum geliyor. Gerçi bu iyi bişey aslında. Çünkü uykun gelip uyuyamamak daha zor .
Belki biraz zaman geçince vücudun adapte olur. Neden kullanmaya başladın peki:KK43:

Screenshot_20240913-220350_Google.jpg

2 çocuk var bende ve evde birsürü eşya var. Bu huyuma sinir oluyorum. Atamıyorum bir türlü ve sanki ev boğulacak gibi hissediyorum. Bi türlü düzen oturtamıyorum.
Limonsuz canım emin olur, lazım olur giyilir, kullanılır diye beklettiklerin varya onlardan kurtulmadan rahat edemezsin.

İlk yapacağın son 1 yıldır kullanmadığın, eline bile almadığın ne varsa onlardan kurtul. Lazım olsaydı şimdiye kadar olurdu. Demek ki ihtiyacınız yok onlara

Limonsuzzcay Limonsuzzcay uyku yapar limonsuzum alışana kadar akşam içilebilir belki.
Şifa olsun inşallah böyle niyet edip iç ilacını ❤️
Akşam içiyorum zaten bonusum . Şu an çok yorgunum gözlerim kapanacak ama çocuklar dalmadı daha. İyi hatırlattın canım niyet edip içeyim 🥰❤️

Limonsuz canım emin olur, lazım olur giyilir, kullanılır diye beklettiklerin varya onlardan kurtulmadan rahat edemezsin.

İlk yapacağın son 1 yıldır kullanmadığın, eline bile almadığın ne varsa onlardan kurtul. Lazım olsaydı şimdiye kadar olurdu. Demek ki ihtiyacınız yok onlara
Bikaç kere attığım şey lazım olmuştu . Ondan beri ya lazım olursa, belki kullanırız diye düşünüp atamıyorum.

X