Düzenli Evimiz & Hayatımız

20240903_103211.jpg 20240903_103205.jpg

6 yaşındaki çocuğumla birlikte resim yapalım demişizdir. Ortaya çıkanlar 🤗

Bilmiyorum sadece halsızlık ve hapşurma var üşütme ilaçı aldım ayakta durayım eğer salgınsa evede idare edecek kimse yok yandığımıızın resmi
Geçmiş olsun canım evde viks falan varsa eklem yerlerine sür ve terlemeye çalış. İnşaAllah çabucak toparlanırsınız

Etiket yapaydın göreydi kimse pariş
Ama niye sen penyezin alıntısını alıyorsun 😔

Benim duzlediğimi yazdığımı alsana 😔

Utandım bak:oops::oops::oops::KK61::KK61::KK61: şimdi kimse fark etmeden düzleyim dedim

O penyeze bir kızgın ifade daha 😡

Orası Bonus olucaktı o oldun kahretsin:olamaz::olamaz::olamaz::oops::oops::oops:

Bu klavye başına iş açıcak artık burdakiler biliyor da bdv de yazsam bir bilmiş gelip polimik çıkarıp olay olacak diye korkuyorum :KK17::KK17::KK17::KK57::KK57:

İş görüşmesine giriyorum şimdi

Sonra senle görüşcemmm:KK20: pişman değilsin heeee:KK4:
hayırlısı olsun

ıs degısıklıgı yapmak ısteyen cok, buaralar

ben de dahil.

4.000 tl zam yapmıs, utanmadan. zaten kuş kadar maaşlar veriyorlar, 15 senelik tecrübe.

başarılar diliyorum

herkese güzel bir gün diliyorum

işe biraz geç geldim 18 gün sonra diyetisyene gittim nihayet. 1,200 kilo almışım

tatil, hastalanma süreci, öncesinde diş tedavim derken bozmuşum beslenmeyi. verdiği listenin yarısını bile yiyemiyorum malum midem çok küçük ama akşam eve geç gelmeler, geç yemek yemeler derken bu da bana 5 -6 ayda kilo aldırdı

normalde 8 senedir hep aynı kilodaydım

akşama yemeğim var ama ütü var, camasır katlanacak, ertesı gunun yemegını yapacagım, nohutu hazırladım et aksam hazırlarım ıcıne. bulgur yaparım yanına bu kez, pırınc pılavım bıttı.

aksam zoom toplantım olacak erken menopoz. markete gitmem lazım büyük alışveriş. babama ugrayıp yemek goturmek ıstıyorum bu haftam baya yogun olacak.

herkese kolay gelsin

Yaa kızlar konu açmıştım ama kimse yazmadı :KK43:
Tyoldan aldığım ahşap çiçekliğim sürekli çıt çıt diye ses çıkartıyor. Tahta kurusu sandım fakat herhangi bir böcek görmedim. Sinir bozuyor artık çıtçıtçıt. Bunu yıkasam olur mu? Bi yardımcı olun şu garibana :KK43:

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    349,8 KB · Görüntüleme: 27
Yaa kızlar konu açmıştım ama kimse yazmadı :KK43:
Tyoldan aldığım ahşap çiçekliğim sürekli çıt çıt diye ses çıkartıyor. Tahta kurusu sandım fakat herhangi bir böcek görmedim. Sinir bozuyor artık çıtçıtçıt. Bunu yıkasam olur mu? Bi yardımcı olun şu garibana :KK43:
ben cok urun aldım, hatta buna benzer sehpa falan da ama benzer sorunu yasamadım

hıc yorum yapamıyorum valla

hayırlısı olsun

ıs degısıklıgı yapmak ısteyen cok, buaralar

ben de dahil.

4.000 tl zam yapmıs, utanmadan. zaten kuş kadar maaşlar veriyorlar, 15 senelik tecrübe.

başarılar diliyorum
Ben iş değişikliği yapmıyorum Elhamdülillah memnunum işimden. 2014 den beri aynı şirketteyim. emekli olana kadar bu şirkette devam inşaAllah

Personel alımı var. Görüşmeleri ben yapıyorum

Kolum çok ağrıdı kalknca ağrı kesici jel sürdüm namaz kolluğunu giydim oturdum iyi geldi baya.

🪶Kahvaltıyı hazırladım yedik
🪶Bulaşıkları elde yıkadım yumurta kokusu çok geldi
🪶Ocağı sildim
🪶Kolumu yormim bugün robot süpürsün dedim bi yere takıldı parçayı takim derken baktım saç dolanmış oturdum onu temizledim
🪶Salonu süpürdüm yatak odasını robot süpürdü
🪶Yatakları topladım
🪶Lavaboyu yıkadım
Geldiğimde ev toplu olacak yemeğim de var 🫠

Okul kıyafeti bakmaya çıkıyorum

Selamlar ponçikler :KK25:
Fırsat bulamadım yazmaya.
Sabahtan telefon trafiğim oldu.
Patlıcan doğruyorum, şakşuka yapıcam, konserve.
Kızlarımdan biri kahve yaptı, içtim kalktım.
Diğer kızım süpürge yapıyor.
Şimdi öteki de çamaşır asıyor.
Enteresan bir gün yaşıyorum 😃😃
Maşallah diyin😃

Ve..
Çok istediğim birşey vardı.
Büyük ihtimalle olmayacağını öğrenmiştim, o fikre alıştım, kabullendim,olmayıversin, nasip, sana bırakıyorum Allahım, ne olursa artık dedim, saldım...
Bugun, o istek gerçekleşti...
Ve ben sevinemedim.
İnsan beyni çok tuhaf.
Ben gerçekleşmeyeceğine o kadar inanmıştım, kendime mantıklı sebepler buldum ve sahiplendim. Şimdi tekrar isteyemedim.

Öyle saçma bir ruh hali.
Şimdi tekrar kabullenmem gerekiyor sanırım.
İşimi Allaha bırakmıştım. Oldu hamdolsun.
Yeniden ikna olmam da nasip olur inşallah 🤲🏼

Selamlar ponçikler :KK25:
Fırsat bulamadım yazmaya.
Sabahtan telefon trafiğim oldu.
Patlıcan doğruyorum, şakşuka yapıcam, konserve.
Kızlarımdan biri kahve yaptı, içtim kalktım.
Diğer kızım süpürge yapıyor.
Şimdi öteki de çamaşır asıyor.
Enteresan bir gün yaşıyorum 😃😃
Maşallah diyin😃
maşallah kaç yaşındalar ?

X