Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben bi temizlik yapicam ev aldı başını gidiyor

Köklü kaç zamandır yapmıyorum her yer her yerde üstten supür sil bitti

Yetişemiyorum hele çekmeceler öküz yavrusunu kaybetse bulamaz fena karıştı çekmeceler
ben cok severim bu lafı :)))

annem de cok kulanır

esımın cekmeceler falan duzgun de , benım pıjama sort gunluk thısrt vs kısım, aynen okuz yavrusunu kaybetmez.

benim ramazan bayramı , hem de kardeşimin dugunu derken detaylı temızlık oldu hemen sonrasında benım haftasonlarım bıle evde olmayacak sekılde tadılatta gecıyor. vaktım olmuyor tabi, bu durumda

2 ay ıcınde ev bıter ve evdekı , depodakı esyalar oraya gıdınce hem oraya detaylı temızlık hem de oturdugumuz eve derken ancak kışa dogru temızlık olur bende. buraya bır bayan cagırırım mecburen, orayı da esımşle falan yapmaya calısırız ınsaat temızlıgı olacak, köy yerınde temızlıge bırı de bulunmaz malum

o zamana kadar ıslerımı hallederım yuzeysel, ancak.

kıslıklar bıttı, kahvaltılık sos yapacagız annemle. doktor kontrollerım, dıreksıyon egıtım ve sınav, haftasonları ev tadılatı, rutın ısler, ıkı tane dugun, ısyerının katılacagı bır fuar derken zaten benı cok sey beklıyor bu ay. bır ay gıbı degıl, bır senelık tempo var.

aksam hızlıca yemek yapıp sonra erken uyumayı dusunuyorum ıyıce uyku bastı, 2,5 da yatınca zor calıstım bugün. allahtan ıslerım azdı

herkese ıyı aksamlar, afıyet olsun sımdıden

X