Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tamam şeker lafını bir daha kullanmayız daaa :stop:
Islak keki tuzla yapacaksın galiba :KK67:
Yok abla şekerle ama kayınvalideme götürecem akşam çaya gidicez inşallah 🥰
Elim boş gönlüm hoş gitmiyim dedim🤣
Dün Bonus Bonus saygıdeğer büyüğümden örnek almışım 😌🥰

Tabı misafirliğe gittiğim için bende orda tadına bakarım belkim 🫠

MAAŞAALLAH gönülüm hafizem ❤️ ağzına yüreğine sağlık 4 cüzü bir günde mi okudun

Bende o hıza gelebilsem Rabbim bana ve isteyen herkese nasip eylesin aminnnn 🤲🏻
Aminn abla inşallah bize de hakkıyla korumayı ve layık olmayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🥰

Evet bir arkadaşımın yakını vefat etmiş defin edilene kadar okudum Rabbim kabul etsin🤲🏻 bi cüz 20 dk ya biter en geç elhamdülillah 🥰🤲🏻🌸

tatile gidip gelenler

tatile gidecekler...

kilo durumunuz nasıl öncesi ve sonrası yani ?

merak ediyorum, 2 hafta kontrolüm de olmayacak. carsambaları gıdıyordum malum. streslıyım, aynı lıste. zaten dısımden dolayı bıle lısteye uyamıyorum halen. ustune aıle ortamında bır tatıl. sahılde dondurma ve asıtlı ıcecekten uzak durmaya calısmak. :)))

hello-cat-hi-cat.gif

Etiket etmişsiniz beni merak etmişsiniz dönemedim ben de sizleri özledim minnoşlar napıyosunuz :KK60: :KK60: :KK60:

Yok abla şekerle ama kayınvalideme götürecem akşam çaya gidicez inşallah 🥰
Elim boş gönlüm hoş gitmiyim dedim🤣
Dün Bonus Bonus saygıdeğer büyüğümden örnek almışım 😌🥰

Tabı misafirliğe gittiğim için bende orda tadına bakarım belkim 🫠
Nasılda hamarat gelin :nazar: 🥰

Darısı benim k.validemin başına hazıra koyduğum için :olamaz: 20 yıllık geliniyim, elimden bir tatlı yemek nasip olmadı daha :sus:

Oyyyy :KK60:çiçeğimmm gülümmmm bizde seni özledik ablammmm:anne: iyiyiz şükür bıraktığın gibiyiz
Çok şükür pamuğum hepiniz çok çok iyi olun ben de özlemişim buraları gif atmayı :KK19: :dondurma::KK19:
Benim de canım çok güzel temizlik çekiyor ama yoğunluğum var işlerimi bir düzelteyim gerekeni yaparız:temizlik:

Hafızlar cüzü nasıl okuyor ablamdam biliyorum penyezim :confused: :nazar:
Yürüyen kuran onlar gıpta ediyorum :nazar: yürekten öptüm hafize ablacığını :KK60:

Aminn abla inşallah bize de hakkıyla korumayı ve layık olmayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🥰

Evet bir arkadaşımın yakını vefat etmiş defin edilene kadar okudum Rabbim kabul etsin🤲🏻 bi cüz 20 dk ya biter en geç elhamdülillah 🥰🤲🏻🌸
Aminnnn Aminnnn hafizem
Elhamdülillah ne güzel gönülüm :nazar:

ben 1 cüzü ancak 45 dk da okuyorum. Harfler, uzatmalar, mahreç dikkat etmeye çalışıyorum.

X