Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yakınız Malatya buranın kaysı sıcağı diye bir dönemi var tam kaysı hasatında başlar Agustos ortalılarına kadar devam ediyor
Bu sene sanki o sıcağı 4 ile çarpılmış gibi yaşadık 🥵 birde erken başladı
Malatya evet yakınız 🥰 burdada incir döneminde boğucu bir hava olur mısır ve incir dönemi kayısı sıcağıda o tarz bişey sanırım

İyi akşamlar ☘

Mutfağı toplayıp yemeği yapıp çıkmıştım.
Bi yerden fasulye geldi dondurucu için biraz erken oldu çuvalın yükü sırtımda şu an :confused: kim eğirsin kim dokusun
Şimdiden kolay gelsin bereketli olsun bonusum yardım eden olur inşaAllah

İyi akşamlar ☘

Mutfağı toplayıp yemeği yapıp çıkmıştım.
Bi yerden fasulye geldi dondurucu için biraz erken oldu çuvalın yükü sırtımda şu an :confused: kim eğirsin kim dokusun
Kolay gelsin gerçekten bende düşünüyorum acaba ne zaman baslasam diye kisliklara sizler neler hazirlarsiniz arkadaşlar neler yaparsınız ben türlü konserve derin dondurucuya çiğ den domates biber (menemen niyetine) biraz közlenmiş patlıcan
Bulursam közlenmiş kırmızı biber
Ve kurutmalık biber patlıcan tabi annemin büyük bir desteğiylee

monkey-chef.gif

Bende çok hamaratımm:KK49::KK49::KK49::KK52:
paylaşamadım gifi yaaa :olamaz:

Bonus Bonus canım dök çuvalı ortaya hep birlikte ayıklayalım :KK19:

işler yapılmayınca; kendi kendine konuşup seslenmiyor musun hiç :KK64: nerdesin yoknazzz gel yoknazzz buralar toplanacakkk diye :KK70:

Ben sesleniyorumm yoknaz gelmeyince kendim kalkıp yapıyorum :KK51: 🤣
Hahahha:KK70: annemde ya imam ya muhtar çağırırdi🤣🤣 seninki mahremmis yoknazi tuttum ben 😂😂😂😂😂
İnstagram butonuna anlamsızca tıklayışlar var hala el alışkanlığı
Seyde kalmış akış, yaprak sarma börek falan var her açtığımda o cikiyor 🤣🤣
paylaşamadım gifi yaaa :olamaz:

Bonus Bonus canım dök çuvalı ortaya hep birlikte ayıklayalım :KK19:
Bisey ayıklarken ki muhabbet kahvede olmuyor yaaa keşke öyle bisi olsa 🥹
Önce o kıllarını ayıklasın :olamaz:
Haa fasulye demem 10 saniyemi aldı yaaa :KK70:

Kolay gelsin gerçekten bende düşünüyorum acaba ne zaman baslasam diye kisliklara sizler neler hazirlarsiniz arkadaşlar neler yaparsınız ben türlü konserve derin dondurucuya çiğ den domates biber (menemen niyetine) biraz közlenmiş patlıcan
Bulursam közlenmiş kırmızı biber
Ve kurutmalık biber patlıcan tabi annemin büyük bir desteğiylee

Fasulye barbunya bezelye ne koyabilirsem koyuyorum.
Her sene aynısı olmuyor domates biraz konserve biraz dondurucuya.
Bu sene karnıyarıklık musakkalık patlıcan niyetim var

Selamlar herkese 🌸🎈🌸🎈

Baya uzun yazılar olmuş 🫠
Ben buranın kemik ekibine alışmışım arada giren tatlı arkadaşlar da oluyor tabi 🙃
Ama asıl ekip bi başka 🥰

Velhasıl bazı uzun yazıları okuyamıyorum 🫠
Buranın ayrı bi atmosferi var bana göre 😊
Birbirini tanımayan ama aynı zamanda tanıyan da tatlı bi ekip var 💓
Ufak tefek dert sorun da birbirimize destek olup motive ediyoruz bu iyi de geliyor😍
Ama her gün buraya girip dert yazmak negatif konuşmak ne biliyim🙄 zanlı da konuşmak istemiyorum ama neyse öyle işte 😆(beni anlayan anlasın kimse üzerine alınmasın:)😶‍🌫️

Artık genel hayatım da da negatif konuşan insanlara ayıracak zamanım yok🙃 sürekli dert yanan geçmiş de takılı kalan ve bulunduğu anın tadını çıkarmak yerine kaçıran insanlara anlayış göstermek istemiyorum 🙃😶‍🌫️
İnşallah herkes hayatında ki güzellikleri görüp şükür eder ve anın tadını çıkarır 😍💓🤲🏻🌸🎈

Benimki de uzun oldu buda böyle içimden geldi 🤭
Hepinizi seviyorum 🌸💓🎈

X