Düzenli Evimiz & Hayatımız

benım ıkı koca da yapamaz valız. ustelık ılkı hem sehır dısı yurtdısına gıderdı az hazırla dur canım cıkardı

bu da herseyı sırt cantasına sokusturma meraklısı. ben nıye utu yaptıysam.

o yuzden bana dusuyor hersey maalesef. ben de cumartesı hazırlarım bır haftam var nasılsa. zaten mayo aldı annem, kılo aldım bendekıler ıyı durmaz. aldıgımda 53 kıloydum sımdı 63-64 oldum

ben endoskopi çekildim ocak ayında bakteri çıkmıştı ,ilaç tedavisi gördüm geçti çok şükür
bakteri bende de oldu zaman zaman. annem de ve kardesım de cok yasanıyor zaten.

hatta tup mıde amelıyatımdan once tedavı gordum , sonra amelıyata aldılar

cok gecmıs olsun

mıde ve bagırsak, hem strese baglı tepkı verıyor dıyor doktorlar. tıpkı egzama vb derı hastalıkları gıbı. ben de ıkısı de var.

sık sık ıshal olurum sık sık mıde bulantısı egzama hıc gecmıyor zaten

benım kedı bıle egzaması var :))) kac kez tedavı gordu gozune kadar vurdu kıyamam.

İlk koltuk odasını topladım
Süpürdum sildim havalandırdim
Uyudugumuz odaya geçtim yatakları topladım yikancaklari ayırdım çamaşıra attım
Odayı havalandırdm
Süpürdum sildim
Girişi süpürüp silldim
Bir balkon yıkadım
Wc lavabo yıkandı
Yikananlar serildi
Şimdi mutfağa geçmiş bulunmaktayım
Kahvlati sofrası toparlandı
Bulaşık Makinesi bitmişti yerleştirdim
Çocuklar acikitik dediler yemek yedirdim
Şimdilik böyle mutfaktan devam

Temizliği cokk seviyorummm arkadaşlar ama malesef evim kira öncekiler hor kulanmis esyalarim hepsini sıfırdan aldık evlenince ama ev resmen eşyayı eskitti çok şükür 6 yılın sonunda ev aldık ama henüz bitmemiş çok dua ediyorum selametle bitsinde girelim diye burda ne kadar cabalasamda düzen yokk eşimde çoğu şeyi almıyor kira diye halbuki alınacak şeyler klima bir tane diye uyku oturma yeri düzeni cokk bozuk yatak ser topla bikmsim artık uyku yeri ayrı oturma yeri ayrı olunca mükemmel bir düzen olusyor inşallah yeni evimde hersey yerli yerinde olacak mieltin çöplüğünu adam ettim gidcem ona yanarım

bu erkekler nıye boyle ya

arabaya bıle bırseyler alıyorlar

ya da alakasız bır hırdavat malzemesı

ama eve temızlık deterjanı alırken bıle ne gerek varki kafasında oluyorlar yahu.

bu erkekler nıye boyle ya

arabaya bıle bırseyler alıyorlar

ya da alakasız bır hırdavat malzemesı

ama eve temızlık deterjanı alırken bıle ne gerek varki kafasında oluyorlar yahu.
Ah sormaa hakini yiyemem kisitlamaz kendime ne harcarsam hesap sormaz asla yani varsa lafı olmaz ama misal ev tasincak ha bir klimayı soktun yeni eve taşıdın ha iki ne fark eder tüm ev tasincak soncuta böyle takıntıları varrr

hayırlı olsun canım yeni evinde güle güle oturmak nasip olsun

Maşallah derin eline sağlık baya toparlandın demek

Hayırlı uğurlu olsun eviniz tez vakitte kolaylıkla afiyetle taşınmak nadip olsun canım amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…