Düzenli Evimiz & Hayatımız

papatyamm abla sizin şirkettin gündeminde, ara zam gibi birşey varmı? İkinci 6 ay için maaşlarda düzenleme yapacakmısınız
şuan için bişe yok canım , bizim tersaneyle anlaşmamızda devlet asgari ücrete ne kadar zam yaparsa tersanede bize yapıyo
bizde maaşlara yapıyoruz, bu sene asgari ücrete ara zam olmadı bizede daha bişe yapılmadı,çalışanlar istiyolar bakalım ne olacak ama büyük ihtimalle olmaz en azında bi % 20 bari olsaydı iyiydi
sizde durumlar nasıl ?

papatyamm Abla ben de dün barbunyayı 50 den aldım 2 kilo pişirmek için 40 a falan bile vardı ama inceydi.
Ayıklanmış taneyi ölçtüm 900 gr geldi 1 kilo çöpe çıkması normal o kalın kabuklarla.

Domates 15 ti yumurta gibi olan da 10 du.
Kıl biber 25
Çarliston sivri 15 ti
Kapya biber 30-50 arasıydı ben 3 kilosu 50 ye aldım

Kapya biberi iyi almışsın uygun bence de afiyetle tüketin

Bizde asgari ücretli çalışan yok. Üretimde çalışan personellere ara zam yapılmasını planlıyoruz % yüzde olarak şuan bilmiyoruz ( araştırma yapıyoruz zam yapan varmı % kaç gibilerinden )

İdari çalışana yok

sizin pazardada fiyatlar iyiymiş
bizde salatalık 25-30 tl
domates sivri 15 normal 20-25 tl
kapya 30 tl
sivri biber 25-30 tl
çarliston 15-20 tl
patlıcan 15-20 tl
semizotu 25 tl idi 2 demet aldım bol bol salata yapmak istiyorum bugün süt alıcam mayalıcam inşallah

bizdede asgari ücretli çalışan yokta zam oranlarını ona göre yapıyoruz, bizde zam olursa hepimize birden oluyo
oyüzden bende bekliyorum

Cuma pazarını hep derlerdi denk gelip gidemedim akşam pazarı bi de 19.30 da aldım iyice inmiş

Cuma pazarını hep derlerdi denk gelip gidemedim akşam pazarı bi de 19.30 da aldım iyice inmiş
sana yakınsa git değerlendir artık kışlık alma zamanı geldi benim oturduğum sokağa kuruluyo pazar aldıklarımı binaya bırakıyorum tekrar çıkıyorum iyi oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…