Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gereksiz yere susuyorsun pariş
Valla kuzum gelmelerini engelleyemiyorsan eğer lafını sakınma .
Ya hayır konuş ya da sus hadisini hatırlat

kızlar canlar kardeşim denk gelirse diyor ben evde olunca ve onlar babamın annemin komşusu eşi dostu olunca diyemiyorum gittikleri zaman bir daha gelirlerse şunu diyecem bunu diyecem anne diyorum

Annem cahiller ne konuştuklarını bilmiyorlar deme bir şey ayıp olur diyor ama evde olmasam bende dedim

Iki gün önce kız kardeşim teyze dedi babama yaşlı ne yapalım ömrü yettiyse gider dedin ama sende 20 yaşında değilsin bi bakmışın senin selan okunuyor dedi

Kadının rengi soldu bir şey diyemedi sonra tabi canım dedi

Uffff ne güzel demiş

Kız kardeşim ağzı iyi laf yapar

Birazda mesleki bir şey pat diye der
ben onun gibi değilim bide annem babam beni kısıtlar yok ayıp yok kayıp yok o yok k bu diye
Hiç bir mesleğim yok şak diye bozarım hatır gönül yok onlara benim canım yanarken benim acımla ağızlarını dolduracaklar gevşek gevşek konuşacaklar

Kız kardeşim ağzı iyi laf yapar

Birazda mesleki bir şey pat diye der
ben onun gibi değilim bide annem babam beni kısıtlar yok ayıp yok kayıp yok o yok k bu diye
Sınır göstermesen sınır ihlalı yapan çok olur
Usulubunca insanı değerleri gözeterek sınırlarını bildireceksin
Baktın insanı değerden anlayan yok hangi değerden anlıyorsalar o değerden sinir çizeceksin
Bana Hayatın öğretiği en büyük ders

Hiç bir mesleğim yok şak diye bozarım hatır gönül yok onlara benim canım yanarken benim acımla ağızlarını dolduracaklar gevşek gevşek konuşacaklar

Insan bir şey demek istiyor diyemiyor ya içinde kalıyor bunu niye demedim diye

Desem de ya annem ya babam niye dedin diyecekler diyorum aman uzatmayım can sıkmayın anne babamı üzmeyin deyip susuyorum

Kendimi bağlanmış biri gibi hissediyorum valla psikolojim alt üst oluyor

Onlar niye deyip bizi üzüyor diyeceksin annene sen ben oturup ağlıyoruz o burda içinin gudubetini döküp sonra gidip hayatını yaşıyor eğleniyor diyeceksin

Ne lastiği alacaksın

@Hayalkuran Gonulmeyvesi çok sık acıkıyorum buna bi çözüm getircem inşallah pazardan gelince olan yemekten yedim napayım normal acıkma değil titremeli acıkma
Şekerin varsa olur öyle
O zaman sakin kalmaya çalış kuru meyve hurma yanına süt yada yoğurt ye
Gec vakitte yemek bizi mahvediyor ama yorulunca da benim de gözüm bisey görmüyor yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…