Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ortalık toparladım evi supurdum çorba yaptım yeter. Sabah ki içimde olan cengaverim kayboldu birden cüzümü bitireyim yarın son sonra penyez83 İm kafasını duvarlara vuruyor
Son günün parlayan yıldızısın
Bu ay kafamı vurmuycammm kafam kırılır sonra 5 kişi var daha bildirim yapmayan

hoş geldiniz sizi yeni gördüm, nerden katıldınız bize yaş kaç kaç çocuk var kendinizi tanıtırmısınız ben atlamışta olabilirim.
bi kaç gündür düzenli giremiyorum .
Daha önce yazmıştım aslında hatta siz sormuştunuz yine çok aktif değilim belki o yüzden görmüyorsunuzdur

selamlar, evlıyım, cocugum yok, calısıyorum , 41 yasındayım

herkese evlılıgınde ve ev ıslerınde kolaylıklar dılıyorum :))))
selamlar hoşgeldiniz yazdıklarınız böyle okudum
ne zaman yazdım bunları dedim bir an

bende evliyim, çocuğum yok, çalışıyorum, 41 yaşındayım

benim 2. evlilik hatta :)))

4 senelik evliyim. İstanbulda yaşıyorum

bugünkü yemeğimi dünden planladım, sabah çamasırları katladım geldim işe. ev temiz şu an, yarın renkli yıkarım...

ama tabi salata vs hazırlık olacak yanına. yaptıgım yemekten kaynanama da verıyorum duzenlı. yaslı kendisi.

yarına hazırlık yapacagım aksam. taze fasulye pılav dusunuyorum

ben haftasonu bazen temızlık yapıyorum bazen ahsap evımızın tadılatı ıcın sehır dısında oluyorum boyle zamanlarda aksam ısten gelınce bır de temızlık ve utu derdım oluyor. beyaz yaka oldugumuz ıcın cok fazla utu de cıkıyor

esımden de az destek alıyorum yalan degıl.

hatta ayda bır kez babamın evıne gıdıyorum temızlık ve gıderken de sebze yemeklerı de goturuyorum

bır kedım var, ıster ıstemez tuy sorunu oluyor ama allahtan ev kucuk ama aksesuar , cıcek vs sevdıgımden evı temızlerken zor da oluyor kucuk olmasına ragmen.

esım dısarda yemez, annemlerde ayda bır ıkı kez maxımum yedıgımız olur. zaten uzaklar bana. hatta ıs ıcın de oglene bırseyler dusunuyorum ona. o ekmek arası seylerı sevdıgı ıcın kofte falan yapıyorum ekstra onu.

ve kendımı uc cocuklu anne gıbı hıssedıyorum cumlesı, plazada calısan ama bunları yapan hatta gecen hafta ıkı gun once esımden ufak destek alıp sonra annemın de bana gelmesı ıle kıslık hazırlamıs bırıyımdır. :)))

benım ev duzenı ve ev ıslerı duzenım, bu sekılde genel olarak yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…