Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kalkma sen aysenim yat dinlen :KK5:
Bizim kız yengeç burcu olur dimi :KK48: en son ne zamandı kontrolünüz
Gece uyuyamadım abla midemi üşütmüşüm sabaha karşı anca uyudum ordan avutuyorum kendimi🙈 şimdi iyiyim şükür ❤️
Evet abla yengeç olacak inşallah 😍
Geçen cuma gittim her an gelebilir demişti ama tık yok bizimkinde, şimdi salı günü kontrolüm bakalım hayırlısı ne diyecek doktor :KK68:

Gece uyuyamadım abla midemi üşütmüşüm sabaha karşı anca uyudum ordan avutuyorum kendimi🙈 şimdi iyiyim şükür ❤️
Evet abla yengeç olacak inşallah 😍
Geçen cuma gittim her an gelebilir demişti ama tık yok bizimkinde, şimdi salı günü kontrolüm bakalım hayırlısı ne diyecek doktor :KK68:
Hayırlısıyla kolaylıkla gelsin :emir_bebek: Salı günü valizin ile git kontrole bence gelecek ❤️

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim mutlu yıllar 🎈
Sevdiklerinle birlikte sağlıklı mutlu huzurlu uzun yılların olsun canım 🙏🏼🫶🏻🎈
Teşekkür ederimmm Hayalim:KK60::KK36::KK60:
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim iyi ki doğdunnn yeni yaşın yeni güzellikler getirsin her şey gönlünce olsun canım 🎂💜😍
Oyy çok tatlı olsun olsunn Ayşenimm sağolasın :KK200::KK60::KK19:
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsin. yeni yaşında inşallah kavuşursun beklediğin çiçeğine💜💜💜
Canım Loramm aminn aminnn inanıyorum olacak Allahın izniyle sende iyi ki varsın çiçeğimmmmm:anneadayı::KK60::anne:

Bitti :süslü:

🌷 kahvaltı sonrası mutfak toplandı ( aspiratör, ocak, tezgah arası fayanslar, kombi, tezgah ve lavabo kremlendi)
🌷 Masa ve sandalyeler silindi
🌷 Bul.mak.dışı, buzdolabı dışı silindi
🌷 çam.mak. bitti çamaşırlar asıldı
🌷 evi robot süpürdü
🌷 mermerlerin tozunu aldım
🌷 detaylı toz aldım
🌷 detaylı evi sildim
🌷 İç kapıların tozunu aldım
🌷 wc ve lavabo yıkandı ayna silindi
🌷 havlular değiştirildi
🌷 banyo zemini elle silindi
🌷 Duşakabini foşur foşur yıkadım
🌷 Tekrar çamaşır yıkamaya attım
🌷 çelik kapı ve ayakkabılığın tozunu aldım

🤲🏻 öğlen namazını kılıp 1 Yasin okudum ( siteden bilgiperinin rahmetli babası ruhuna bağışladım)

X