Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay yok ablam emojilere çift basma huyum var 😂 çok şükür iyiyiz 17 hafta oldu. şu an sıcak dışında bir sorun yok hamdolsun🫠

İstediğim soğan doğrama stili ya katil gibi çat 🤣🤣🤣
Ben tahtada çok hızlı doğruyorum çat çat elimde de patatesi çok hızlı doğrarım çocuklara bakarken doğruyorum nasıl yapıyosun diye şaşırıyorlar 20 senedir doğruyorum diyorum

bulasiklari makineye dizdim.
Mutfagi süpürdüm.
Çöp atp geldim.
tuvaletleri temizledim.
ocağı sildim.
kolum biraz ağrıyor .
Hem kan verdim hem asi oldum.:KK16:
Simdi dinleniyorum.

Eklentiler

• 20240625_102243.jpg
    20240625_102243.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 23
Uzun zaman oldu buraya yazmiyali sabah uyandık kahvlti etti Dr randevum vardi gittim oda vajinal mantar dedi ilaçları alıp eve geri geldim mutfagi topladım uzanmisim aşırı sıcakti dışarı basım şişmiş gbi ağrıyor siz neler yapıyorsynzu bayram mesaisi bitmiştir yorgunlugu devam
geçmiş olsun canım mantar zordur bende daha önce olmuştum biliyorum. fitil ve krem vermişti dr.

Eee belli olur o zaman cinsiyet kontrol ne zaman
Perşembe günü inşallah evet belli olur 🥲
büyükleri varda yerin varmı koymaya , fiyatlarıda baya pahalı bizim toruna aldık plastik linkini bulabilirsem atarım .
Büyü balkon var ama kimseyi koyamam Tek başıma plastik bana yeter 😂😂😂😂
Ben tahtada çok hızlı doğruyorum çat çat elimde de patatesi çok hızlı doğrarım çocuklara bakarken doğruyorum nasıl yapıyosun diye şaşırıyorlar 20 senedir doğruyorum diyorum
Tahta da doğrarken beceriksiz hissine kapılıyorum elimde doğrayınca 3r bölmüş gibi oluyor😂😂😂😂
Çok su gider icat çıkarma küveti doldur
Hortum tutiiim en iyisi 🤣🤣

X