Düzenli Evimiz & Hayatımız

O bize yapılan yapılmayan kısmı kör kuyu çıkılmaz

Birde göz göre göre yapılan yapılmayanlar var orası çok ince mevzu zor mevzu

Allah için ahiret için tutup kendimizi öyle yaşıyoruz yoksa adalet hak onu işleri bitmez sorgular içimizde yaradanla başbaşa

Gücümüz yettiğince kendimizi korumalıyız.
Ailenin sana kol kanat germesi zaten yapması gereken şey, senin çalışmayıp orda durman ne büyük fedakarlık herkesin "işim var" ın arkasına saklandığı bir yerde.

Çalışmak istesen sen vicdansız olursun Allah bilir

Gücümüz yettiğince kendimizi korumalıyız.
Ailenin sana kol kanat germesi zaten yapması gereken şey, senin çalışmayıp orda durman ne büyük fedakarlık herkesin "işim var" ın arkasına saklandığı bir yerde.

Çalışmak istesen sen vicdansız olursun Allah bilir
Kız bonus tamda bu lafın üzerine bayramda ne oldu

Kurbanda yine bilmediğim birileri vardı bizde çok zor günlerdi 😔😔😔

Kadın dediki yiğenim var pareye yapsak amca gelinimin kız kardeşi vardı yada onu yapsak dedi

Amca gelinim gevşek gevşek gülerek dedi ki parenin anne babası var yoksa kim bakıcak

Millet bi dondu ben öyle kaldım

Dayı yengem dedi birde yabancı kadın diğer yabancı 🤣🤣

Bizimde vardı anne babamız seninde var anne baban o zaman kız kardeşin onları beklesin dedi

Allahım bi bozuldu bi bozuldu

7.200 doldurmadan işi bırakma dedi mali müşavirimiz. Bakarsın kanun çıkar eksik günün olmasın dedi. Şuan 6.600 günüm var abla
anladım, benimde 6412 günüm var . benim zaten 2,5 sene çalışmam lazım borçlardan dolayı fazla fazla doluyo günüm ,Allah sağılık ,sıhhat versin çalışalım. :hamarat:

Kadın dediki yiğenim var pareye yapsak amca gelinimin kız kardeşi vardı yada onu yapsak dedi

Amca gelinim gevşek gevşek gülerek dedi ki parenin anne babası var yoksa kim bakıcak

Bizimde vardı anne babamız seninde var anne baban o zaman kız kardeşin onları beklesin dedi

Lüzumsuz 🤬

Amca gelini kendi rahatları bozulacak diye.....:KK67: panik olmuştur gibi geldi bana nedense

Onun kokmuş bacısı beklesin evi kapıyı
Hahhaha kız iyi bayramda yakusuklu irkikler vardı :eek:

Giydi bayramcaliklarini bütün çay soğukluk ikramlarını kız kardeşine yaptırdı 🤣

Bande şalvar salık suluk penye bluz başörtüm kaymış gitmiş ortalıkta dolandim durdum oraya girmeyin oraya basmayın bahçeye geçmeyin meyveleri toplamayin

Zabıta memuru gibi suratın 10 karış mahkeme duvarı :KK53::KK62::ıslık::KK12:

Hahhaha kız iyi bayramda yakusuklu irkikler vardı :eek:

Giydi bayramcaliklarini bütün çay soğukluk ikramlarını kız kardeşine yaptırdı 🤣

Bande şalvar salık suluk penye bluz başörtüm kaymış gitmiş ortalıkta dolandim durdum oraya girmeyin oraya basmayın bahçeye geçmeyin meyveleri toplamayin

Zabıta memuru gibi suratın 10 karış mahkeme duvarı :KK53::KK62::ıslık::KK12:

Haşin seven her daim vardır :confused: sen ele iyi görüneyim derdinde değilsin bırak millet cicili bicili dolansın.
Allah huyu güzel denk olabileceğin sıkıntı çekmeyeceğin hayırlı birini çıkarsın karşına 🤲🏻

Haşin seven her daim vardır :confused: sen ele iyi görüneyim derdinde değilsin bırak millet cicili bicili dolansın.
Allah huyu güzel denk olabileceğin sıkıntı çekmeyeceğin hayırlı birini çıkarsın karşına 🤲🏻
Şaka bi yana Rabbim herkese en güzelini yazsin
En hayırlısını pişman olmayacağını mert dürüst Allah korkusu olanı yazsın

Yavrularınıza böyle birilerini denk getirsin🤲🤲

Son düzenleme:
golgefeslegeni golgefeslegeni 3 haftan varmış gölgecim herşeyi bırakıp buna odaklanman lazım.

Yaptığın hazırlığı çalışmayı da boş sayma sakın o kadar emeğin var hem de çocukla hiç kolay değil hazırlanamadım diye düşünme inşallah karşılığını alacaksın 🤲🏻
İnşallah bonusum bu sene artık alayım karşılığını yoruldum artık. Kimseye de diyemiyorum çalıştığımı sınava gireceğim ama hazırlanamadım diyorum soranlara. Yoksa olmayınca ee hani çalıştı da noldu oluyor

İnşallah bonusum bu sene artık alayım karşılığını yoruldum artık. Kimseye de diyemiyorum çalıştığımı sınava gireceğim ama hazırlanamadım diyorum soranlara. Yoksa olmayınca ee hani çalıştı da noldu oluyor
Girdiğini de demeseydin diycem de ne çekiniceksin deneriz olur olmaz kime ne boş durmayıp deniyorsun sen bişey diyenin kendi seviyesizliği

Girdiğini de demeseydin diycem de ne çekiniceksin deneriz olur olmaz kime ne boş durmayıp deniyorsun sen bişey diyenin kendi seviyesizliği
İlk yeniden girdiğim sene demedim onu da ama şimdi soruyorlar geçen yıl falan da girdim ya. Aynen ben onların seviyelerini biliyorum da susuyorum çoğu zaman ama kendilerinin farkında değiller

İlk yeniden girdiğim sene demedim onu da ama şimdi soruyorlar geçen yıl falan da girdim ya. Aynen ben onların seviyelerini biliyorum da susuyorum çoğu zaman ama kendilerinin farkında değiller
Muhatap olma tabi ama sürekli oluyorsa susmak da doğru değil bence herkes yerini bilip konuşsun sonra demediklerimiz bizi şişiriyor.

X