Düzenli Evimiz & Hayatımız

Biz 4 kardeşiz abim izmirde diğerler aynı sehirdeyiz kızkardeşim avukat çalışıyor 1,5 Yasında bebeği var diğerinin işi ağır hep sehirdisnda oluyor

Yanı yetişin desem kimse yok var ama yok

Olsalarda isleri çok

Geçen yıl ramazan-ı hastanede geçirdik bu yıl kurban bayramı

Hastaneden çıkıcam nasıl dinlenicem ben grip oldum bugün acile indim serum takıldı

Annem iyi olsa bile iyiyim demez çok hareketsiz 10 fazla adım atmadı 4 bardak su içmedi diye şu yaşadığımıza bakın

Kireçleme oluşmuş hareketsizlikten kirecler sinirlere damarlara baskı yapıyormuş damarların tıkanmasına sebebiyet veriyor

Böyle giderse durumu daha vahim olur diyorlar

Dr ler teyze tedavi reddi yapıyor diyorlar üzülüyorum parçalamıyorum bir yandan kızıyorum hemde çok

Kocaman bahçeli ev var Çik dolaş toprakta güllerin içinde bir sürü sebze ektik bi bak bakmaz sadece şunu yap bunu yap der

.kurbanda ev bahçeli olunca akrabalar bizde kurban keser amcamlar bir büyük baş teyzemler aynen biz dünürler dayımlar toplam 4 5 buyuk baş kesilir 3 gün is olur gelenlere çay yanmak ikram getir görür yıka temizle ev alir basını gider

Bir hafta ev temizlerim öyle yorulurum ki ayaklarımın altında yara var gibi olur

Geçen yıl abim kavga yaptı bu nedir diye babam tamam dedi biraz rahattık bu yıl biz hastanedeyken babam milleti toplamış

annemin fiziği her gün 30 seans olucak ben getirip götürücem

50 pare olsa yetişemez motor taksam motor arıza yapar

Öyle gerginim ki öyle bir durumdayım ki kelimeler yok anlatacak
ah canım gerçekten çok üzüldüm, kardeşlerin gelemiyolarsa ozaman bi yardımcı tutsunlar hem evde hemde hastanede sana destek olsun, sende insansın bi dayanma gücümüz var bizimde bi insanın üzerine bu kadar yüklenilmez . bide hastaymışsın :KK43:

Ahh pare ☹️ Allah yardımcın olsun
Parecim...
Birşeyler yazmak istedim, ne diyeceğimi bilemedim.
Allah sana sadece sabır vermesin selamete çıkarsın 🤲🏼
Çevrendekilere de sağduyulu, feraset sahibi olmayı nasip etsin inşallah.
Annene kalıcı şifalar diliyorum.
........
Ah be.
Herkesin nasıl da değişik telaşları, dertleri var...
Bayrama sevinemeyen Müslümanlar olduk. Çünkü zehir edebiliyorlar bayramları...

Kendi yaşadığını kendin bilirsin, aile ilişkileri vs.
Lütfen yine de destek al, iste, yapmak zorundalar, bunu bildir.
Allah yardımcı olsun 💐
Allah güç kuvvet versin parişim sen yazdıkça annemi görüyorum
Sakin ol bunlar tek başına yapılacak iş değil öncelikle insanız telefon bile şarz olmadan çalışmıyor bizimde insanı molalara ihtiyacımız var madem böyle topla aile büyüklerini onun işi bunun işi var diye bu iş olmaz
Annenle konuşun onu ikna etmeleri için bir ararya gelin
Olmadı terapi aldırın hiç sonuç almııyorsanız
Oturup konuşun artık yardımcı alırlar nöbetleşe bir destekmi verirler özellikle böyle yoğun günlerde bir destek olsunlar
Annele böyle konuşsan acaba biraz toparlanmak için gayret eder mi ?

Bunlar bir sinirle yapılmaz öncelikle sakinleş üzerinde düşün gerekirse sende yardım al öyle konuş
Yazdım sildim
Yazdım sildim
inanki arkadaşım ne yazacağımı bilemedim.

ALLAH sana güç kuvvet dirayet versin. RABBİM merhametli vicdanlı insanlar ile birlikte olmayı nasip eylesin.

Allah razı olsun kızlar sızında belki moralinizi neşenizi bozdum hakkınızı helal edin ❤

ah canım gerçekten çok üzüldüm, kardeşlerin gelemiyolarsa ozaman bi yardımcı tutsunlar hem evde hemde hastanede sana destek olsun, sende insansın bi dayanma gücümüz var bizimde bi insanın üzerine bu kadar yüklenilmez . bide hastaymışsın :KK43:

Allah razı olsun duanızdan unutmayın yeter ki ⚘💐

Hastanedeyiz biraz iyi fiziğe devam edicek

Ben çok yorgunum bitkinim 😔
Canım benim Allah yardımcın olsun 🤲🏻

Yazdıklarını da okudum. Yorgunluk ve üzüntü sinirlerini yıpratmış . Bu şekilde zorlanman çok normal. Madem kardeşlerinin işleri var ve anladığım kadarıyla durumları da iyi, bi yardımcı tutsunlar .Geçen sene benim de annem ameliyat olmuştu anlıyorum seni.O yüzden yanlış anlama ama işim var diyerek sorumluluğu sana yıkmaya hakları yok. Bikaç gün bile olsa sana dinlenmek çok iyi gelecek.

Allah razı olsun kızlar sızında belki moralinizi neşenizi bozdum hakkınızı helal edin ❤
Senden de Allah razı olsun paremmm helal olsun. hepimiz burada ağlıyoruz, gülüyoruz, dertleşiyoruz, birbirimize moral ve motive olmaya çalışıyoruz ❤️ ama ne olur lütfen sana yardımcı olmaları gerektiğini belirt herkese

Biz 4 kardeşiz abim izmirde diğerler aynı sehirdeyiz kızkardeşim avukat çalışıyor 1,5 Yasında bebeği var diğerinin işi ağır hep sehirdisnda oluyor

Yanı yetişin desem kimse yok var ama yok

Olsalarda isleri çok

Geçen yıl ramazan-ı hastanede geçirdik bu yıl kurban bayramı

Hastaneden çıkıcam nasıl dinlenicem ben grip oldum bugün acile indim serum takıldı

Annem iyi olsa bile iyiyim demez çok hareketsiz 10 fazla adım atmadı 4 bardak su içmedi diye şu yaşadığımıza bakın

Kireçleme oluşmuş hareketsizlikten kirecler sinirlere damarlara baskı yapıyormuş damarların tıkanmasına sebebiyet veriyor

Böyle giderse durumu daha vahim olur diyorlar

Dr ler teyze tedavi reddi yapıyor diyorlar üzülüyorum parçalamıyorum bir yandan kızıyorum hemde çok

Kocaman bahçeli ev var Çik dolaş toprakta güllerin içinde bir sürü sebze ektik bi bak bakmaz sadece şunu yap bunu yap der

.kurbanda ev bahçeli olunca akrabalar bizde kurban keser amcamlar bir büyük baş teyzemler aynen biz dünürler dayımlar toplam 4 5 buyuk baş kesilir 3 gün is olur gelenlere çay yanmak ikram getir görür yıka temizle ev alir basını gider

Bir hafta ev temizlerim öyle yorulurum ki ayaklarımın altında yara var gibi olur

Geçen yıl abim kavga yaptı bu nedir diye babam tamam dedi biraz rahattık bu yıl biz hastanedeyken babam milleti toplamış

annemin fiziği her gün 30 seans olucak ben getirip götürücem

50 pare olsa yetişemez motor taksam motor arıza yapar

Öyle gerginim ki öyle bir durumdayım ki kelimeler yok anlatacak

Parecim kıyamam sana canım benim sarılmak istedim ❤️

Ben hastanedeyim hastayım bu bayram uğraşamıyorum diye direk ara sen söyle babana yengene amcana alınacak mı hemen alınsın hastalığı bile düşünmeyeni sen mi düşüncen kırılır diye?

Biraz da beni düşün diye babana söyle bunun kavgası olır belki ama ne bilim bi dururlar ya

Çalışanların da bayram izinleri var bi zahmet gelsinler bekleme direk söyle ben rahatsızım dinlenmem lazım diye.

Uzaktan konuşması kolay deme sessiz kalma.

Parecim kıyamam sana canım benim sarılmak istedim ❤️

Ben hastanedeyim hastayım bu bayram uğraşamıyorum diye direk ara sen söyle babana yengene amcana alınacak mı hemen alınsın hastalığı bile düşünmeyeni sen mi düşüncen kırılır diye?

Biraz da beni düşün diye babana söyle bunun kavgası olır belki ama ne bilim bi dururlar ya

Çalışanların da bayram izinleri var bi zahmet gelsinler bekleme direk söyle ben rahatsızım dinlenmem lazım diye.

Uzaktan konuşması kolay deme sessiz kalma.
Bonusum hiç sevmiyorum kurban bayramını hemde hiç sanki kurban benim bu bayram da

O kadar çok kavgasını yaptım ki abimde yaptı geçen yıl hemde ne kavga

Biz izne geliyoruz ailecek olsak olmaz mı milletin pisliğini temizlemek zorundamı bizler iş yapmak zorundamıyız ailecek bir arada duramıyoruz diye

Babam tamam he doğrusun dedi bu yıl yine ayni
Abim bayrama gelmeyecem dedi gelmeyecek

kiz kardeşimin eşi tarafı tatil ayarlamışlar oraya gidecekler

Yanı ne yapayım dün dr bi ilaç verdi geceden beri böbrek ağrısı cekiyorum

Dün ağladım ölsem dedim toprakta bi dinlensem yerim yurdum yatağım yorganim belli olur en azından

Aman soyletmen beni

Dünyası batsın

Günaydın:dondurma:
Bugün de rutinim erken basladi 8 de .
Mutfağı topladım.
Bulasik ve camasir makinesini calistirdim.
Yufkadan börek sardim . Buzluga koydum.
Bugün her isimi yapıyorum
Sebebi yarin bizim bölgede planli su kesintisi olacakmis.
Tum gun 😀😃
Kaplara kovaya su doldurdum yedekledim.
Lavabolari cifledim.
Suanda yavas yavas balkon camlarini siliyorum.
Yerini de yıkarım.
👍🏻

Benimde kurban bayramı ile ilgili bu dönem icin sevdiğim haber şu.
😀😃😄🤭
kaynanamgil kesmeyip bağıslayacaklarmis hava sicak falan bide halimiz yok dediler.
Aman gecen bayram maceraliydi esim zaten bayramda da calisabiliyor Şok market oldugu icin.bunlarda kebab yapalim esinde gelince yer zaten dediler.
mangalda bahcede yapilabiliyor balkonda yasak.kayimbabama bi tek ben yardim ettim tepsi indir cikar görümcemin eside hic yardim etmez 😀

X