Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi akşamlar bu gün benim 4.gunum dünden nerdeyse hicc oturmadim yani ondanmi bilemedim kanamam kesildi ve hafif ağrıyla aşırı bir kaşıntı başladi normalde adetin son gunleirnde biraz kaşıntı olurdu ama bu sidette değil çok zorlayuyor beni akşama doğru hafif kanamam devam etti ama böyle tarif edemicegim bir kaşıntı var netten baktım sirke diyenmi kolonya diyenmi kremler vs acaba nedendir ne iyi gelir yarın devam etse dr gdcm

İyi akşamlar bu gün benim 4.gunum dünden nerdeyse hicc oturmadim yani ondanmi bilemedim kanamam kesildi ve hafif ağrıyla aşırı bir kaşıntı başladi normalde adetin son gunleirnde biraz kaşıntı olurdu ama bu sidette değil çok zorlayuyor beni akşama doğru hafif kanamam devam etti ama böyle tarif edemicegim bir kaşıntı var netten baktım sirke diyenmi kolonya diyenmi kremler vs acaba nedendir ne iyi gelir yarın devam etse dr gdcm
Bol su iç ve yoğurt ye mantar gibi geldi bana yakın zamanda antibiyotik kullanmış uzun yola gitmiş idrar tutmuş yada ortak tuvaletten bulaşmış olabilir ama regl dönemi genelde hafifler mantarda kaşıntı
Havada sıcak ped kullanımına bağlı da olabilir

Günaydın hayırlı sabahlar 🍉

Screenshot_20240610-052702_Instagram.jpg

Bayram için mi ? Biz de bayram için köye gideceğiz tatil bitince burdayım yine fırsatın olursa görüşelim inşallah
Hem bayram için hem de bayram sonrası düğün için. Ah canım her Erzurum a geldiğimde aklıma geliyorsun ama eşim burayı bilmediği için sana yazamıyorum 🙁bi de hep köyde oluyoruz 🙁sen hangi köyde olacaksın ?

Bol su iç ve yoğurt ye mantar gibi geldi bana yakın zamanda antibiyotik kullanmış uzun yola gitmiş idrar tutmuş yada ortak tuvaletten bulaşmış olabilir ama regl dönemi genelde hafifler mantarda kaşıntı
Havada sıcak ped kullanımına bağlı da olabilir
Teşekkür ederim belkide havadan pedden dolayıdır ama organik pedlere baslycm en iyiisi bile hiç hava almıyor dediklerinizi deneyecem bol su yoğurt

Bu kaşıntı olayına ev yapımı sirke iyi geliyor ya. Ne kadar doğru bilmiyorum ama

X