Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah razı olsun iyileşti Allah a şükür ama baya iz var tamamen geçecek gibi durmuo ama inşaallah geçer benim evde tedavi yapacak kadar hafif değildi canım ikinci derece ve derin olan yerleri vardı😥😥

Normal mum mu abla bize de bir yara için balmumu ve hakiki zeytinyağı ile bir şey tarif ettiler de hasta kişi kullanamamıştı.
annemle konuştum, 1 bardak hakiki zeytinyağını tavaya koyup ocakta ısıtıp yani duman çıkmaya başlayınca altını kapatıyosun içine 2 adet beyaz uzun normal mum atıyosun soğuyunca donuyo zaten krem kıvamını alıyo sabah akşam sürülücek bire bir iyileştiriyo F fayufey istersen bi dene

annemle konuştum, 1 bardak hakiki zeytinyağını tavaya koyup ocakta ısıtıp yani duman çıkmaya başlayınca altını kapatıyosun içine 2 adet beyaz uzun normal mum atıyosun soğuyunca donuyo zaten krem kıvamını alıyo sabah akşam sürülücek bire bir iyileştiriyo F fayufey istersen bi dene
Favori kaydettim abla sağol

Efser Efser canım papatya abla tarif verdi yanıklar için doğal krem

X