Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ahhh ahhh zamane gençliği biz sizin gibiydik ne kuyruklarda elmizdekilerle döküle saçıla bekledik kapılara dayandık alacağız şeyin sonunu görünce maratona koşan atlet gibi koştuk kadınlarla çek çek oynar gibi ürünleri çekiştirdik sonra elimizde ikiye bölünüp kala kaldık
Ne elektirikler kesildi asansöre binemedik elmizdekilerle merdivenle çıktık (jenaratörde yok )
Almışlar ellerine bir içad fırt gelsin fırt gitsin

Son düzenleme:
Ahhh ahhh zamane gençliği biz sizin gibiydik ne kuyruklarda elmizdekilerle döküle saçıla bekledik kapılara dayandık alacağız şeyin sonunu görünce maratona koşan atlet gibi koştuk kadınlarla çek çek oynar gibi ürünleri çekiştirdik sonra elimizde ikiye bölünüp kala kaldık
Ne elektirikler kesildi asansöre binemedik elmizdekilerle merdivenle çıktık (jenaratörde yok )
Almışlar ellerine bir içad fırt gelsin fırt gitsin
Sizinki daha eğlenceli böyle fırt gelince tadı çıkmıyor ama alışmışız 🫠

Benim de iki buçuk yaşında kızım var bende daraldıgim bi dönem hep aynı şeyler diye içten içe sıkılıyorum Ocak 18 benim anlık unutkanlığım yüzünden hemen yanımda kızımın bacağına ve ayağına çok sıcak çaydanlık devrildi 😥 1 ay pansuman ve sargida kaldı neler çekti yavrum hiç bir Zaman kendimi affetmiycem vicdan azabı içimi kemirip duruyor o günden beri ne ev işi ve uyku ruh gibi yaşıyorum o olaydan 4. 5 gün önce rüyamda görmüştüm kızım altını kirletmis ayağına bacağına bulaşmış yıkıyordum yıkıyordum çıkmıyordu rüyamda çok korkup çok üzülmüştüm rüyam çıktı fazlasıyla ama anneler kötü rüyalar görürseniz daha çok dikkat edin demem o ki evlatlarımız sağlıklı sıhhatliyken işi gücü çocukların yaramazligini kendimize dert etmemeliyiz iş güç bekleye bilir ama evlatlarımızın bu yaşları geri gelmez
çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin şimdi nasıl iyileşmiştir inşallah iz falan kalmamıştır. :KK43: yanık çok zor benim kızkardeşimde küçükken yanmıştı bacağı çaydan ona annem mum ve hakiki zeytinyağıyla bi ilaç yapmıştı hiç iz kalmadı.

Anca mutfağı topladım eve çıktım.

Biraz uzanıyorum yoksa dayanamıycam.
Bende yemeği yaptım mutfağı topladım ama buzdolabını düzenlemem lazım yemekten sonra orayı topluyacağım
Üzülerek söylüyorum😔 ben yokkken ziyan olan sepzeler filan var kovanozlarda kalanlar onları temizleyeyim

X