Düzenli Evimiz & Hayatımız

1717098959432.png

sonunda 🥸

Amin abla.

Benimki küçük tabi huysuzlukları geçidir illaki de içindeyken zor geliyor acizliğimizden
Benim de iki buçuk yaşında kızım var bende daraldıgim bi dönem hep aynı şeyler diye içten içe sıkılıyorum Ocak 18 benim anlık unutkanlığım yüzünden hemen yanımda kızımın bacağına ve ayağına çok sıcak çaydanlık devrildi 😥 1 ay pansuman ve sargida kaldı neler çekti yavrum hiç bir Zaman kendimi affetmiycem vicdan azabı içimi kemirip duruyor o günden beri ne ev işi ve uyku ruh gibi yaşıyorum o olaydan 4. 5 gün önce rüyamda görmüştüm kızım altını kirletmis ayağına bacağına bulaşmış yıkıyordum yıkıyordum çıkmıyordu rüyamda çok korkup çok üzülmüştüm rüyam çıktı fazlasıyla ama anneler kötü rüyalar görürseniz daha çok dikkat edin demem o ki evlatlarımız sağlıklı sıhhatliyken işi gücü çocukların yaramazligini kendimize dert etmemeliyiz iş güç bekleye bilir ama evlatlarımızın bu yaşları geri gelmez

Benim de iki buçuk yaşında kızım var bende daraldıgim bi dönem hep aynı şeyler diye içten içe sıkılıyorum Ocak 18 benim anlık unutkanlığım yüzünden hemen yanımda kızımın bacağına ve ayağına çok sıcak çaydanlık devrildi 😥 1 ay pansuman ve sargida kaldı neler çekti yavrum hiç bir Zaman kendimi affetmiycem vicdan azabı içimi kemirip duruyor o günden beri ne ev işi ve uyku ruh gibi yaşıyorum o olaydan 4. 5 gün önce rüyamda görmüştüm kızım altını kirletmis ayağına bacağına bulaşmış yıkıyordum yıkıyordum çıkmıyordu rüyamda çok korkup çok üzülmüştüm rüyam çıktı fazlasıyla ama anneler kötü rüyalar görürseniz daha çok dikkat edin demem o ki evlatlarımız sağlıklı sıhhatliyken işi gücü çocukların yaramazligini kendimize dert etmemeliyiz iş güç bekleye bilir ama evlatlarımızın bu yaşları geri gelmez

Bu kadar yüklenmeyin kendinize tabiki daha çok dikkat edebiliriz ama bilerek yapmadınız.
Çok çok geçmiş olsun büyük kaza yaşamışsınız sonucu zor olmuş ama geri de kalmış.

İş yapmamanızın uyku uyumamanızın vicdan azabı çekmenizin evladınıza zerre kadar faydası yok.
Mutlu annenin faydası olur çocuğuna.
Mutsuz olacak çok sebep varken bile evladın hatırıyle sevgisiyle mutlu olan her şeye göğüs geren annenin faydası var çocuğuna.

Silkelenip toparlanın Allah beterinden korusun hepimizi.

Acıyla yazdığınız için başka yorum yapmak istemiyorum ama benim yazımda evladımım bana olan zorluğunu değil ahlaklarını tutamakta zorlandığımızı kastetmiştim.

Kalkın kalkın şöyle pencereleri açın yakınlardan bir hanımmeli yasemin yada bir gül varsa onu kokusunu içinize çekin ohhhh yoksa sevdiğiniz bir tütsü yakkın Rabbim ne güzellikler vermiş bir şükredin yataklarınızı sirkeleyin düzeltin.Yüzünüze soğuk bir su çalın bir tazalenin kendinize güzel bir çay demleyin ocakta iki biber közleyin ikide yumurta kırdıkmı misss bir kahvaltı.
Bakalım bugün bize ne güzellikler getirecek dualarımızda buluşalım

Son düzenleme:
Evden çıkmadan önce

🍉 Sabah tesbihatları çekildi 🤲🏻

🌹 ev havalandırdı
🌹 Yatak toplandı
🌹 Kahvaltı edildi
🌹 Mutfak, ev toplu bırakıldı
🌹 Yürüyerek işe gelindi (2500 adım)
:kahve: Sabah kahvesi içildi

Günümüz hayırlı bereketli geçsin İnşaAllah

Herkese kolay gelsin hanımlar :KK68:

Son düzenleme:
Kalkın kalkın şöyle pencereleri açın yakınlardan bir hanımmeli yasemin yada bir gül varsa onu içinize çekin ohhhh yoksa sevdiğiniz bir tütsü yakkın Rabbim ne güzellikler vermiş bir şükredin yataklarınızı sirkeleyin düzeltin.Yüzünüze soğuk bir su çalın bir tazalenin kendinize güzel bir çay demleyin ocakta iki biber közleyin ikide yumurta kırdıkmı misss bir kahvaltı.
Bakalım bugün bize ne güzellikler getirecek dualarımızda buluşalım

Yatağımı süpürdüm topladım
Şebboy kokladım balkondan kalp kalbe karşıymış

X