Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ara verip eski üyeliğini unutup tekrar üye olanlar oluyor o anlamda sormuştur
bende 2016 da kk ya gelmiştim hamilelikte dogumdan sonra girmedim unuttum önceki hesabı telefon ve eposta da değişince yeni hesap açtım şu an kini yani öyle mi diye sormuştur
Hee evet öyle oldu bi ara hesabımı dondurmşlardi kapamişlardi cezaliydim sonra açilmiş açilimca geçtim hesabıma bide hamilelik sürecim vardi biliyosn

Bitmişti de püskül oyalamıştı.
Gelsin yeni örgüler inşallah ❤️

Eklentiler

• 20240529_153537.jpg
    20240529_153537.jpg
    170,8 KB · Görüntüleme: 36
  • 20240529_154325.jpg
    20240529_154325.jpg
    158,6 KB · Görüntüleme: 34
Neyse ki kalkabildim sofradan🥳
Sofrayı kaldırdım
Kahvaltıdan önce Çamaşır atmıştım onları astım hızlıca
Namaz kıldım
Banyodaki havluları değiştirdim
Mopla yerleri sildim
Bi yandan toz aldım
Çiçekleri suladım onlarin da tozunu aldım
Çamaşır makinesini sildim üstten
Şimdi mutfağa geçtim yemek hazırlığı yapıyorum 🌸

İçim sıkılıyor arkadaşlar adet olduğum icin inşirah vs de okuyamıyorum birer tane dahi olsa inşirah okur musunuz
Namazdan sonra okuyacam inşallah bende günlerdir cokk sikintiliyim artık kendime kızıyorum ne var bu kadar can sıkacak diye ama olabiliyor işte insanız sonuçta bu arada
Mutfak toplandı temizlendi ✅akşama sarma düşünüyorum ilk defa yapacam 🤭
Banyo fosur fosur yıkandı✅
Çamaşırlar asıldı bir posta atıldı yıkanıyor ✅
Simdi
4 yıl önce taşındık şuan da kira kontratı yok
Ev sahibini hiç görmedik
Mahalle muhtarı aracı ona veriyoruz o kirayı ulaştırıyor aslında sorun muhtar
Çünkü mahalleden bir kaç kişide bunu yaşamış kiralama da aracı olduğu evlere 500 1000 TL fazla diyip kendi cebine atıyormuş
Şikayet etmek istedik ama biz evi kiralarken eşim senet imzaladı tedbir amaçlı vs demişti o zaman sonra biz itiraz edince tehdit etti bir kaç kişiyi daha tehdit etmiş ne yapacağız bilmiyorum
Avukat tutacak para vs de yok
Çok enteresan hesap filan neden direk ev sahibine gitmiyor ve nasl daha tanimazsnz ev sahibini belki haberi bile yoktur adamcagzn veya bayanın

X