Düzenli Evimiz & Hayatımız

ilimtalepedenanne ilimtalepedenanne Allah yardımcınız olsun sürekli zam yapması yasal değil isterse mahkemeye versin
4 yıl önce taşındık şuan da kira kontratı yok
Ev sahibini hiç görmedik
Mahalle muhtarı aracı ona veriyoruz o kirayı ulaştırıyor aslında sorun muhtar
Çünkü mahalleden bir kaç kişide bunu yaşamış kiralama da aracı olduğu evlere 500 1000 TL fazla diyip kendi cebine atıyormuş
Şikayet etmek istedik ama biz evi kiralarken eşim senet imzaladı tedbir amaçlı vs demişti o zaman sonra biz itiraz edince tehdit etti bir kaç kişiyi daha tehdit etmiş ne yapacağız bilmiyorum
Avukat tutacak para vs de yok

Ev sahibini hiç görmedik
Çünkü mahalleden bir kaç kişide bunu yaşamış kiralama da aracı olduğu evlere 500 1000 TL fazla diyip kendi cebine atıyormuş
Şikayet etmek istedik ama biz evi kiralarken eşim senet imzaladı tedbir amaçlı vs demişti o zaman sonra biz itiraz edince tehdit etti bir kaç kişiyi daha tehdit etmiş ne yapacağız bilmiyorum
Sizin durumunuz daha sıkıntılıymış ne yapılır bilmiyorum ev sahibine ulaşmanın bir yolu bulunsa iyi olur du

Sizin durumunuz daha sıkıntılıymış ne yapılır bilmiyorum ev sahibine ulaşmanın bir yolu bulunsa iyi olur du
Ulaştık adam onu bana bulaştırma diyor
Ev aslında ev sahibinin hanımının
Ev sahibinin ikinci evliliği imiş ve muhtar ile aralarında tuhaf bir mesele var
Galiba bu muhtar ev sahibinin bir açığını biliyor adamda karısından çekindiği için görmezden geliyor çünkü ev vs kadınınmis kadın varlıklı imiş

Ev sahibini hiç görmedik
kirayı ev sahibinin hesabına atmadığınız ve sözleşmeniz olmadığı için sıkıntı çünkü mahkemelik bi durumda verdiğiniz parayı ispatlayamassızınız onun yaptığıda yasal deil elden almak çünkü vergi ödemiyodur devlete

kirayı ev sahibinin hesabına atmadığınız ve sözleşmeniz olmadığı için sıkıntı çünkü mahkemelik bi durumda verdiğiniz parayı ispatlayamassızınız onun yaptığıda yasal deil elden almak çünkü vergi ödemiyodur devlete
Demi benim aklıma da bu geldi

Günaydın kizlarr güzel bereketli bi gün olsun inşallah 🌸❤️
Evi toplayip camları açtım
Biseyler atıştırdım
Duşa girdim
Duştan sonra duşa kabini temizledim
Klozet ve lavaboyu temizledim
Paspaslari değiştirdim makineye attım
Bi makine daha çamaşır atarım
İki gündür dokunmuyorum hiç bi yere yavaş yavaş biseyler daha yapicam inşallah 🌸

Kahvaltı sonrası bualsik mak. Boşalttım ✅
Kirlileri doldurdum✅
Tencere dolabını da düzenledim ✅
Tezhag ocak damvlumbaz sildim✅
Dolap kapaklarını da şöyle bi sildim✅
Mutfak masa ve sandalyeleri cifledim sildim✅
Bi kahve yaptım ama içemedim benimkini de eşime verdim 😒 gereksiz detay 🫠

Şimdi geri kalan işlere geçiyorum 🌸

X