Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün şiş indi daha rahat bastım elhamdülillah. Fazla yormadan dolanıyorum inşallah kendiliğinden geçer.
İnşallah canım Rabbim şifa versin 🤲🏻yanlış hatırlamıyorsam bi alçıya mi alınmıştı senin ayağın acaba başkasını mı hatırlıyorum yoksa 🙄
Dedim acaba o ayağın mi tam iyilesmedi ?

Screenshot_20240528_101053_WhatsApp.jpg
tüm tesellimiz ayetler. Elbet bu zulmün bir sonu var yandiklarini gorucez inşallah

İnşallah canım Rabbim şifa versin 🤲🏻yanlış hatırlamıyorsam bi alçıya mi alınmıştı senin ayağın acaba başkasını mı hatırlıyorum yoksa 🙄
Dedim acaba o ayağın mi tam iyilesmedi ?
Evet o diğer ayağımdi. O olsa hala var etkisi dicem de durduk yere başka ayağım başladı işte.

Kızlar yoğurt mayalamıştım su gibi olmuş ilkkez böyle oldu napıyım ben bunu öneriniz var mı ?
Canım ısıya dayanıklı cam bir kaba koy ya da bir fırın kabına fırında fansız 50 derecede 1 saat beklet olur inşallah

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr diyerek başla gölgecim :KK60: kendine önce plan yap. namaz saatleri gibi günde 5 kez 20-25 dk ayır. Bir kaç gün uyarsan, rutin hale gelir ve ders çalışman kolaylaşır. ALLAH zihin açıklığı versin 🤲🏻
Keşke sadece o kadar mola verebilsem abla 😄oğlanla tam dersi oluyor molada ders çalışıyorum gibi bir şey
Neye çalışıyorsun canım kpss mi
Evet canım kpssye gircem inşallah ama hiç umudum yok

Keşke sadece o kadar mola verebilsem abla 😄oğlanla tam dersi oluyor molada ders çalışıyorum gibi bir şey

Evet canım kpssye gircem inşallah ama hiç umudum yok
Oğlanın uyku saatinde çalışma bak o zaman canım :KK19: zaman az kalmış

X