Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dogum günü çiçeğim olarak bu güzellik girdi hayatıma 💜
Simdi onun suslerini temizledim hava alsın diye ama diğer orkidemin kökü sararmış küflenmiş gibi onunla 4. yilimiza girdik aslında ama nasıl tedavi etmeliyim bilemiyorum 😐
Çiçekçi bunun sulaması için de su dolu bir kaba daldirip çıkarılır ayda 1 demiş
Diğerine hiç öyle yapmadım hafta 1 bazen daha geç su verdim ama çok kez çiçek verdi sadece bu sene vermedi :KK43:
maşallah rengi çok güzelmiş , benimde 2 tane orkidem var doğum günümde gelmişti. ben kaynamış soğumuş su kullanıyorum, birde ıstagramdan takip ettiğim çiçek doktoru var pirinci ıslattığınız suyu çiçeklerinize dökün diyo birer ikişer kaşık ama tuzlu su olmıcak ben arada yapıyorum bide vitamin almıştım bi kerede ondan vermiştim.

Günaydın ❤️

ca8e3ea763acff1146513dc07ece255a.jpg

Maşallah işte bitirdin tum rutinleri bu gün sanki 😃 genel bir halsizlik var hepimzde bende çamaşır katladim bol bol bı posta serdim bir posta yıkanıyor yemek yaptım yedik şimdi namaz kılıp mutfağı toplayacam bebişim çok hasta ateşten ötürü üst dudağı uçuk yapmış ne yese feryat figan ediyir ayricada cokk asabilesti ilaçtan mi ağrıdan mi bilemiyorum
Allah şifa versin 🙁
Başım ağrıyor akşam üzeri başladı dişim de ağrıyor şimdi keyifsizim de ağrı kesici içtim hafifledi ağrılar sanki
Geçmiş olsun canım 🙁

Maşallah işte bitirdin tum rutinleri bu gün sanki 😃 genel bir halsizlik var hepimzde bende çamaşır katladim bol bol bı posta serdim bir posta yıkanıyor yemek yaptım yedik şimdi namaz kılıp mutfağı toplayacam bebişim çok hasta ateşten ötürü üst dudağı uçuk yapmış ne yese feryat figan ediyir ayricada cokk asabilesti ilaçtan mi ağrıdan mi bilemiyorum
geçmiş olsun neyi var diş falanmı çıkarıyo oda ateş yapıyo genelde

X