Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ankara da ulaşımın zorluğunu başka bi arkadaşımız daha demişti

aaa ulaşım sorun o zaman bir de bisürü bakanlik var elbet bi gün birinde olur
Kızı okula bıraktığım aldığım yerde bir bakıyorum yol kesilmiş o sıra işe gidenin vay haline otobüse hiç binmedim ama oradaki sıkıtıda güzergahları sürekli değişiyormuş
Sanırım benim bulduğum konumla alakalı bir şey
Gördüğün gibi kalabalık şehir ama 2 ana hat metro nedir ben onu hiç anlamadım

gerçekten yazık üzüldüm allah sabır versin zor

Ankara da ulaşımın zorluğunu başka bi arkadaşımız daha demişti
Bonus istabula geldiğimde çok korkutmuşlardı beni nasıl gezersin nasıl edersin yol bulamazsın diye ama hiç zorlanmadım istabulada gezmek isteyene tavsiyem hiç arabayla otoparkla trafikle uğraşma ulaşım vasitalarını her yere ulaşırsın en sevdiğimde ikeaydı metro hemen önünde bırakıyordu
Beyoğlundan sahile in kasımpaşa vapurna bin hop üsküdar ordan münübüse binn beyler beyi kuzguncuk iki deniz havası al gel anlıyacağın bir akış var
Ama bura öyle değil canım sıkılsa şuraya gideyim desem bilen biri yoksa iki saat nasıl gidiliri araştırıyorsun

Son düzenleme:
Sagol canim
Evi düzenlemk güzel ama hic bitmemesi ve hep basa dönmesi çok sıkıcı
Çocuktan sonra daha iyi anladım bunu ben. Hiç temizlenmiyor gibi ev. Bazen ben topluyorum arkamdan o geri dağıtıyor oyuncakları falan tam çıldırmalık

ULan kuzguncuğa da mı gittin

Çocuktan sonra daha iyi anladım bunu ben. Hiç temizlenmiyor gibi ev. Bazen ben topluyorum arkamdan o geri dağıtıyor oyuncakları falan tam çıldırmalık
Ay o oyuncaklardan çok cektimde artik kurtuldum büyüdüler tabi.
Şimdide koltukların örtüsü az kaysa bütün ev pis geliyor

Ay o oyuncaklardan çok cektimde artik kurtuldum büyüdüler tabi.
Şimdide koltukların örtüsü az kaysa bütün ev pis geliyor
Anneannem hep der eviniz temiz olsa da dağınık olduğu zaman pis görünür. Her zaman toplu olsun. Gerçekten öyle ufacık bi dağınıklık pis gibi gösteriyor

Chocolita hele efserin minnoşluğuna bak bi de bize bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…