Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aktif Lora Aktif Lora Sinir olduğun şeyi yazmamanla ilgili bşy dicem.
Biz tanımıyoruz ya, isim cisim vermeden anlatsan yine de dedikodu olur mu? Olmaz ama di mi?
Anlat diye demiyorum, anlatma okey. Efserin dediği gibi bu huyları alsın Allah üzerimizden o ayrı ama tanımayınca dedikodu olmaz demene ihtiyacım var şuan😃

Aktif Lora Aktif Lora Sinir olduğun şeyi yazmamanla ilgili bşy dicem.
Biz tanımıyoruz ya, isim cisim vermeden anlatsan yine de dedikodu olur mu? Olmaz ama di mi?
Anlat diye demiyorum, anlatma okey. Efserin dediği gibi bu huyları alsın Allah üzerimizden o ayrı ama tanımayınca dedikodu olmaz demene ihtiyacım var şuan😃
Ondan emin olamadım yazdım sildim.🥲 iisim vermeyim o zaman🤣 çok basit bisey ama o kişi daima bu konuda eleştiriyor bugün daraldım gerçekten. Çocukların ve eşimin yemekte seçtikleri şeyler hemen hemen aynı. Bugün de beceremedin demeye getirdi alistiramamisim. Napim ellerini bağlayıp ağzına mı tıkıyım.

Evet ablacımm♥️🥰 trendyoldan sipariş ettim %50 kuponuda vardı
Tinnoşum hayrat neşriyatı da tavsiye ederim hattı en kolay okunan kurandır.
Seninki de çok güzelmiş tecvidli yazıyor türkçesi.

Aynı zamanda hayratın uygulamasında Kuran okumak çok rahat kaydırması var sen ellemeden sayfayı okuyorsun

Ondan emin olamadım yazdım sildim.🥲 iisim vermeyim o zaman🤣 çok basit bisey ama o kişi daima bu konuda eleştiriyor bugün daraldım gerçekten. Çocukların ve eşimin yemekte seçtikleri şeyler hemen hemen aynı. Bugün de beceremedin demeye getirdi alistiramamisim. Napim ellerini bağlayıp ağzına mı tıkıyım.

Senin gibi garı olamadım deseydin hem ben de senin gibi olsam sen kimi konuşacan bacı deseydin
t9006.gif

Aman boşver herkes kendine baksın🤩
Darlanma, salla geç :KK47:

Eveet gelelim bana.

Son dakkalara anca yetiştim.
Bi ara işler çok daralttı beni kızları da haşladım arkadan abisi babası da nasibini aldı.

Yemekler güzeldi sorunsuz geçirdik şükür.
Kalkınca hemen mutfağı topladım da ocak falan silmedim yemekleri boşaltmadım.

Biraz önce yolcu ettim

Selamlar tekrardan sabah leslie yaptıktan sonra kalktım bütün evi topladım ✅
Oglumu banyo yaptırdım giydirdim✅
Sonra mutfağı da topladım ✅
Bualsiklari makineye koydum ✅
Yemeklikleri ayaraldim✅
Her yeri küçük süpürge ile supurdum ve toz aldım ✅
2 sepet çamaşır kataldim yerleştirdim ✅
Wc yıkadım✅
Dusakabini yıkadım ✅
Kendimi yıkadım
Hazırlandım ve çıkış (2 30 da)✅
Bugün eşim izinli olduğu için oğlumla vakit geçirdiler onları parka bıraktım ✅😄
Eve 5 30 a doğru geldim✅
Ve lahana sarmasına giristim ✅
Lahanalari haşladım şokladım✅
İçini hazırlamıştım hemen sardım ✅
İftara yetisti şükür✅
Bide tarhana çorbası pisirdim ✅
Yarın iftara misafir davet ettim✅🌸
Sofra kur kaldır ✅
Bualsik makinesini çalıştırdım ✅
Kalan tencereleri.falan yıkadım✅
Ocağı sildim ✅️ve bitiş ...🌸🌸😍😍

Eveet gelelim bana.

Son dakklara anca yetiştim.
Bi ara işler çok daralttı beni kızları da haşladım arkadan abisi babası da nasibini aldı.

Yemekler güzeldi sorunsuz geçirdik şükür.
Kalkınca hemen mutfağı topladım da ocak falan silmedim yemekleri boşaltmadım.

Biraz önce yolcu ettim
Allah kabul etsin ellerine sağlık bende yarına davet ettim ana yemek yok çok kalabalık değiliz muhtemel 4 5 kişi ne yapsam bilemiyorum

X