Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yİyip içme olmasaydı niyet edebilirdim çünkü sadece baktı gün verdi ben bunu düşünemedim olur ya belki hemen işlem yapar niyetli gitsem bu sefer bilerek bozmuş olacağım diye en iyisi hiç niyetlenmim dedim
Yine devam ederdin canım uyuşturucu iğne vs yapmış olsaydı bugünü kaza tutardin ama yine iftara kadar devam ederdin tabi kendini kötü hissetmiyorduysan
Çok geçmiş olsun 🌸🌸🌸🤲🏻🤲🏻

Bende sabah oğluma kahvaltısını yaptırdım✅
Çıkan bulaşığı yıkadım bazısını makineye koydum ✅
Sonra Yatakları topladım nevresimleri makineye attım✅️ bugün son günümüz idi 🥲
Alıştım da baya ama her tarafın yeri ayrı 🫠
Valizleri düzenledim topladım gidince direk yerlestiririm inşallah ✅
Her yeri küçük süpürge ile şöyle bi supurdum ✅
Bide toz aldım ✅
Şimdi 7 de uyanan oğlumu biraz uyutmaya karar verdim aşırı huysuz oldu 😕
Gün içinde uyutmuyorum normalde ama bugün geç uyuma durumu olabilir bu yüzden şimdi biraz uyusun kendine gelsin 😌
Öğleden sonra mukabele var..🥲
Ben oruca namaza ara verdim çok mahzun oldum dün hersey Allahtan tabi ama... :KK61:
İnşallah sondan bir kaç gün tutmak nasip olur 🤲🏻🤲🏻

Yine devam ederdin canım uyuşturucu iğne vs yapmış olsaydı bugünü kaza tutardin ama yine iftara kadar devam ederdin tabi kendini kötü hissetmiyorduysan
Çok geçmiş olsun 🌸🌸🌸🤲🏻🤲🏻
Dişçi ye aç gidilmez ama ani tansiyon düşmesi yada kan şekeri düşmesi riskinden dolayı

MssPARE MssPARE
Kuzum iki yerde ayrı evler var biri memlekette biri Ankarada biz kızlarla ankaradayız oğlan eşim memlekette her ay bir yer değiştirip duruyorum :confused:
Ne çok ortak noktamız var

Bizimde iki ev var ama aynı şehirde haftasonu bahçeye haftaiçi diğer eve gel git o evin işi bahçenin işi gelen giden

Yoruldum dostlarım yoruldum artık şu vefasiz yıllara darıldım artık 😔🌷

Ne çok ortak noktamız var

Bizimde iki ev var ama aynı şehirde haftasonu bahçeye haftaiçi diğer eve gel git o evin işi bahçenin işi gelen giden

Yoruldum dostlarım yoruldum artık şu vefasiz yıllara darıldım artık 😔🌷
Zor insanım yeşeşik bir füzeni olması bir büyük nimetmiş 😞

Yatakları topladım
Toz aldım
Bulaşık makinesini boşalttım
Tezgahı temizledim
Ocağı sildim
Koltuk örtülerini düzelttim (tam baş belaları )🤦🏼‍♀️
Yemek yaptım
Bikaç parça elimde yıkadım makina dolmasın diye 🤣
Küçükleri makinaya yerleştirdim
Salonu topladım