Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok hafif hissediyorsun abartılacak kadar değil canım... faydasını gördüğün için ara ara gitmek istiyorsun otomatik olarak.. ilk kez gittiğimde üst üst ayda bir kez 3 ay gittim.. 3 ay ara verdim şimdi tekrar gidicem. Bel ve bacak ağrılarıma faydası oldu çok şükür..
Bel fıtığına iyi gelir mi acaba abla ?

iod-iodiod.gif

Hadi herkeşlerrrr yatağaaaaa

Sünnet üzere yaptığını nasıl anlıycam peki ? 🤔
Günlerini bilenler her gün yapmaz
Çok acil hastalar dışında olan kişileri ayın hallerine göre yaparlar bir dikkat etmen gereken pehrizine uyman diğeride en önemlisi titizlik ve hijyen

Benim haçamatcım bunun ilmini almış hem tıbbı ilmini biliyor hem dini konuda hasas biri dua ile yapar birde sağlıkcı olduğu için çıkan kana bakarak dikkat etmem gereken şeyleri söyler.

Klinikler günlere çok hasasiyet göstermediklerini duymuştum pehrizi yapmasanda olur dedimişler
Tabi usülüne uyanları tenzih ediyorum

Günlerini bilenler her gün yapmaz
Çok acil hastalar dışında olan kişileri ayın hallerine göre yaparlar bir dikkat etmen gereken pehrizine uyman diğeride en önemlisi titizlik ve hijyen

Benim haçamatcım bunun ilmini almış hem tıbbı ilmini biliyor hem dini konuda hasas biri dua ile yapar birde sağlıkcı olduğu için çıkan kana bakarak dikkat etmem gereken şeyleri söyler.

Klinikler günlere çok hasasiyet göstermediklerini duymuştum pehrizi yapmasanda olur dedimişler
Tabi usülüne uyanları tenzih ediyorum
Teşekkür ederim bunlara dikkat ederim 🙏🏼😘

Selamlar herkeseee ahh canlarım beni merak etmişsiniz çok teşekkür ederim çok yoğun 2 gün geçirdim hiç giremedim😕
Dün sabah da devam edince acile gittik iğne verdi doktor onu yaptırinca iyi oldu hamdolsun Rabbim tüm hastalara şifalar versin
Tabi iştahı pek yok baya halsiz düştü yavrucum çoraplarını sürekli çıkarıyor külotlu çorap da her zaman giymek istemiyor muhtemelen midesini üşüttü😔
Dün bide sınavlarım vardı hava yağmurlu sınav arası acile gittik diğer sınav yeri de epey uzaktı eve gelip tekrar çıkış derken epey yoğundum
Bugünde dışarda işlerimiz vardı onları hallettik pizza istiyorlardı ne zamandır dışarıdan gelip dapdaginik mutfakta hamur yoğurdum ben tabi ki yemedim yumurta kırıp üzerine pizza malzemesi ekledim 🫡
Evin her yeri her yerde hiç bir şeye halim yoktu bugün yarın güzelce girisicem inşallah

penyez83 penyez83 @papatyamm Aktif Lora Aktif Lora Hayalkuran Hayalkuran

tek tek alıntı yapamadım arada ki mesajları da okuyamadım ama okuycam hepinize teşekkür ederim 🤲🏻🌸🩷
Bununla geçmiş olsun ❤️

X