Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi akşamlar

Akşam üzeri buraya yazdıktan sonra evi bir toparladım.
Sabahtan beri yıkananları katladım
Bir iki oda süpürdüm
Banyoyu temizledim ve evden çıktım.

Halama gittim çaya iftar sofrası vardı kuru fasulyeli

Az önce geldim yıkananları çıkarıcam mutfağa bir bakayım yenilen duruyordur

Son düzenleme:
Mutfak toplu diye tik atmaya geliyordum. Çocuk odası gözüme battı. Ordaki kitaplığın birini oturma odasına getirdim. Tekrar düzenledim perde yıka cam sil yerleri süpür sil devam ettim.

Şimdi de vestiyerde düzenlenecekler vardı boş kutular iş yerine gidecek elektronik şeyler onları ayırıyordum kız uyandı tabi yattım yanına

Sabah kahvaltı hazırladım, bebeği ve eşimi doyurdum.
Bulaşıklar makineye atıldı
Tüm evi süpürdüm, toz aldım hızlıca
Yatılıya misafirim geldi, akşam yemeği yaptım.
Çay ve meyve ikramı yapıldı. Bulaşıkları toplayıp makineye attım
Yatakları açtım
Mutfak toplu

Çocuğa göre değişir bence. Çok alışırsa sana daha zor olabilir. Sen aslında doğru zamanı anlarsın bana göre şu an erken sanki emmiyor mu?

Çocuğa göre değişir bence. Çok alışırsa sana daha zor olabilir. Sen aslında doğru zamanı anlarsın bana göre şu an erken sanki emmiyor mu?
Emmiyor beni yavru kuş emmedi. 3 e kadar yolu var yaaw yaza kadar da daha var belki 2 yaşa daha farklı olacak. Şimdi erken geliyor tabi gece sürekli uyanmaya başladı huyu falan değişti.

Gece nöbetindeyim oğlum midesini üşütmüş yada birsey dokundu bilmiyorum ama yarım saat arayla 4 kere kustu son iki tanesi çok az öğürme gibiydi

Şimdi ayagimda sallıyorum ama ne yapsam bilemedim inşallah bi daha olmaz hali kalmadı çocuğumun kreker falan teklif ettin ama hiç bisey istemiyor

Anne ben niye böyle oldum ki diyor

Geçmiş olsun Rabbim tez şifa versin inşallah. Yavrum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…