Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tubismavis tubis kayinbaban nasıl oldu
Çok şükür daha iyi zature geçirmiş ağır bı zature karaciğer ve akciğer hasar almış şimdi yine yoğun bakımda ama kendinde oksijeni de nadir veriyorlarmis artık sohbet ediyor konuşuyor kendinde çok şükür antibiyotik zature tedavisi gorucek yani oturuyormus vs çok şükür
Tedavisi bitince evde olcak inşallah
Gelen giden bitmiyor bu akşam babaneyle hala kalıyordu yarın dan sonra kimse kalmicak ama arayan soran gelen giden bitmedi sağolsunlar bı de aniden ve beklenmedik bişi olunca ...
Biz öldü ölçek diye beklerken çok şükür Rabbime
Nerde hasta varsa şifa versin inşallah
Kaynimin odasında şimdi eşim yatıyor
Babası gelince de bı sure daha yatar o kaldırır
Eskisi gibi olmayabilirmis ciğerler ve yaştan dolayı ama kendini gezdircek çok şükür

Şükür. Bununla geçmiş olsun

Roketi gönderdik şimdi uyucam
Heyecanla bekledim

Çok severim uzayı, uzayla ilgili şeyleri, o kadar heyecanlandımki sanki ben gittim.
Neyse..
Güzel bir gurur.
Şanlı bayrağımız gidebildiği her yere gitmeli

Oy saate bak
Sizlere bakmadan yatmayım dedim.
Herkesin mutfağı temiz aferin bize
Hastalar iyileşsin, dertliler neşelensin
İyi geceler olsun.

Millet uzaya gidiyor ben yatağa gidemedim

Merhaba ne kadar sürede kullandınız acaba 12 yaşında yeğenim var boyu kısa biraz nasıl vermeliyiz

Yoğun bir gün başım ağrıyor kahve yaptım içerken akşama ne yapsam diye düşünürken
Hızır gibi yetişen canım k.validem aradı
Akşama iftara gelin dedi ayyyy çok mutlu oldum
maşallah ne güzel düşünceli bi kayınvaliden var çalışıyosun, yemeğe davet etmesi ilaç gibi gelmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…