Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eeee zabahlamışınız Efser @Chocolita

nasıl uyandın Bonus

Ne güzelde kahveleri içmişsiniz
Ben 07:00 ayaktaydım 08:04 evden çıktım evrak işleri vardı onları halletim 10:15 eve geldim eşim yeni kalkmış çayı demlemiş kahvaltı yaptık yeni oturdum otubüste ters geldim biraz midem alak bulak geçsin kalkayım

İşin gücün rast gittin herşey yolunda mı

Gonulmeyvesi çok geçmiş olsun hepimizin böyle yanıldığı şeyler oluyor.
Miden dinlenmeden maydanoz da içme
evet daha yeni kendime geliyorum bütün duzenimi dengemi bozdu sadece bolca su içemeye çalışıyorum onu da yaptım ama a içebildim hani vücuttan atsın pis şeyleri.doyerekten
Cok geçmiş olsun canım zayiflama adı altinda insanları zehirliyolar aman dikkat et sağlık bakanligı ve tarım bakanligi onayli olsun aldigın ürünler
Gerçekten zehirlemek bu! ender Saraç isimli doktorun kendi sayfasında bakanlık onayı var gözüküyor ama buğulu yaklastirsan da ne olduğu belli değil ve gelen üründe de hoc böyle bisey yok hala nefes darlığım.duzelm2di yarın değerlerime baktiricam

Herkese selamlar
Hasta olan herkese geçmişler olsun bende pek iyi değildim dün de doktor işlerim çıktı birden onları hallettim
Sabah kahvaltı sonrası oğlumun banyo yaptırdım tam onu uyuyacakken isim çıktı
Hızlıca evi toparladım
Oturma odası yatak odası ve mutfak
Bulaşıkları yıkadım
İşlerimi hallettim akşam çaya misafirim vardı oda spontane gelişti ama güzel oldu iyi oldu
Akşam da namazı kılıp yattım direk uyuya kalmışım normalde bi buraya bakıp öyle yatıyorum ama bu aralar tiri lay lay

Canım dikkat et arkadaşımda bi zayıfla çayı alıp içmişti kuşburnulu bi çay 1 ay başı ağrıdı halsizlik vardı zamanla düzeldi inşallah çabucak geçer seninde

Ben çok gezmiyorum ya etfrafta akraba tanıdık çok bir de veli arkadaşlarımız var onlarla biraz oturup sohbet ediyoruz.
canım bakma öyle dediğime bende senin gibiyim kahve çay kahvaltı hep bi planım olur elhamdülillah
çalışırken böyleysen evde olsan, nasil olur düşünemiyorum diyor, takılıyor bana eşim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…