Düzenli Evimiz & Hayatımız

kolay gelsin canım, daha kaç yaşındasın benim daha yeni düzensizleşmeye başladı.

Ben de bi toparlıyorum sözde hiç iyi değilim yaptığım işten bir şey anlamıyorum.
Bu kadar acıya nasıl dayanılacak
Ahir zaman ne zormuş dayanamıyorum gerçekten kalbim hep hüzünlü ALLAH hüzünlü kalplerde biliyoruz dayanma gücü versin cümlemize ibadetlere tesbihatlara sarılıyorum. Yoksa bu kadar acılara sabretmek, dayanmak çok zor. ALLAH yar ve yardımcımız olsun aminnnnnn

Allah kolaylık versin versin ablacım annemle yaşıtsın
amin canım sağolasın, benim kızım 27 yaşında 2 yıl olucak evleneli birde torunum var bu ayın sonunda yaşına giricek Allah kısmet ederse bide oğlum var oda büyük 32 yaşında bekar erken evlenince çocuklar büyük oluyo

40 yaşındayım papatyam 2023 başından bu yana 3 veya 4 kez düzensiz oldum
çok erken daha canım bi kadın doğum doktoruna git adetliyken hormon tahlili yapıyo ona göre söyler menepozmu deilmi diye , bende geçen sene bu zamanlarda gitmiştim. hormon tahlili yaptı. girersin artık menepoza dedi. bende 5 aydır olmadım. ama çok şükür bi şikayetim yok şuan

38 yaşında yine böyle oldum gittim o zaman herşey normal demişti. şuan takip ediyorum bakalım devam ederse tekrar giderim.

Düzensizlik nasıl penyezim arada mı oluyor günü gelmeden? Ben de erken ve uzun oluyorum bu da bir düzensizlik mi bilmiyorum tabi
Yıllardır 15-16 gün namazlı olur 7 gün regli olurum. Bu sene 4 ayda bir 10 gün namazlı olup 7 gün regli oldum. Yani 5 gün erken oldum ve son 3 günler azalma şeklinde oldu. Ve bu olduğum zamanlarda hiç belirti olmadan bi bakıyorum regli olmuşum

Bende 26 yaşındayım abla annemde erken evlenmiş 30 yaşında bi ablam var benimde torununun nice sağlıklı uzun ömürleri olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…