Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️

0c3a09c83b52ea511aa61ad5320a856c.jpg

Günaydın ama bana daha aymadi kaynım çok kustu az önce çok az nane limon içti ondan sonra da kustu yine umarım nane limon şifa olmuştur
Gece de kusmus hep biraz da zorla parollu şu verdim tadı değişik gelince anladı ilaçta tam erimemisti bir yudum aldi ondan da
Şaşırdım ne yapacağımı yatakrn zencefil bal vermiştim ama tüm gece oksurdu ve kusmus 🥺şimdi rahatladı sanırım bilemiom ki sabah kahvaltıda da ilaç Aticam yemeğine belki öyle yer
Kime yeteceğimi şaşırdım ya 🥺eşimde oksurmeye başladı ama ağır değil Allah'tan
Sizden ricam dua edin 🙈
Bende öğlen yanlarinda yasin okuyup uflicrm namazi zor bitirdim
Diğerleri ilaç vs içiyor da buna oyunla icirebilrsem içiriyorum
Adı Murat dualarınizs ekleyin lütfen
🥺

Günaydın ama bana daha aymadi kaynım çok kustu az önce çok az nane limon içti ondan sonra da kustu yine umarım nane limon şifa olmuştur
Gece de kusmus hep biraz da zorla parollu şu verdim tadı değişik gelince anladı ilaçta tam erimemisti bir yudum aldi ondan da
Şaşırdım ne yapacağımı yatakrn zencefil bal vermiştim ama tüm gece oksurdu ve kusmus 🥺şimdi rahatladı sanırım bilemiom ki sabah kahvaltıda da ilaç Aticam yemeğine belki öyle yer
Sizden ricam dua edin 🙈
🥺
Geçmiş olsun canım. Allah yardımcın olsun 🤲

Sizden ricam dua edin 🙈
🥺
Tubisimmm ALLAH yar ve yardımcın olsun tez günde şifa bulsun murat kardeşimiz ve tüm hasta olanlar 🤲

Demin yine kustu bildigim dualari okudum yüzüne öğlende yasin okucam hepsine karşı üfleyip rabbim şifa versin tüm hastalara inşallah
Ne yapcam şaşmış durumdayim
Rabbim şifalar versin

Bende hastayken bir kaç gün çıkardım nane limon içtim o biraz bastırdı bulantısı

Demin yine kustu bildigim dualari okudum yüzüne öğlende yasin okucam hepsine karşı üfleyip rabbim şifa versin tüm hastalara inşallah
Ne yapcam şaşmış durumdayim

Sen dr değilsin tubis ne yapabilirsin daha başka dr bulantı ilacı verir kusma kesilir kendinizde alabilirsiniz varsa tanıdık serum falan bağlatabilirsiniz evde

Kaynımin dişlerinden ötürü özel durumu var yüzde ,90 engelli olduğu için tükürme becerisi vs yok disleri için evde hizmete başvurduk gelecekler ameliyatla dişleri alincak o süreci baslattik dişleri dişeti kanadıgi için tukuremedigi için kusma yapıyor🥺bı de üstüne öksürükle eklenince zorlaştı onun daha da çok
İlacı zoraki oyunla icerse içiyor .sabah ne dedisem nane limon içmedi
Esas durum bundan ibaret yani çok sağolun hepiniz Allah razı olsun canlarım

X