Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ve kozalak surubuma kavuştum hiç bir şeyin ama hiç bir şeyin faydası olmadı gittim aldım inşallah şifa bundadır 🤲🤲🤲🌼🌻

20240102_152052.jpg

yo çok şükür hasta değilim, moralim bozuk aynı binada oturduğumuz bi komşumuzu trafik kazasında kaybettik 54 yaşındaydı abimiz pazar günü cenazemiz vardı. :KK43: ondan hariç akrabalardan iki cenazemizde oldu. son 3 gün çok üzücüydü
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başınız sağolsun ailesine Rabbim sabırlar versin 😔

Biri yeni maaşını sorar
Biri bakiyemiz nedir der
Biri faturamı kestin mi der
Biri yeni siparişler ne zaman gelecek der
Var da var .....
İlk gün yaa durun az, yapıcaz, sırayla gelin az sabır daaa :stop:
Biri araya girer

listeyi az yapicam der hahhaha :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Bana da maaş bagla penyezim ya 😆😆😆

Biri yeni maaşını sorar
Biri bakiyemiz nedir der
Biri faturamı kestin mi der
Biri yeni siparişler ne zaman gelecek der
Var da var .....
İlk gün yaa durun az, yapıcaz, sırayla gelin az sabır daaa :stop:
evet canım muhasebe işleri çok zor, biz daha aralık maaşlarını ayın 10 da alıcaz daha bana maaş soran yok , ama bizde asgari ücrete gelen oran kadar oluyo genelde daha patron bişe demedi. bakalım bekliyorum bende :işsiz:

evet canım muhasebe işleri çok zor, biz daha aralık maaşlarını ayın 10 da alıcaz daha bana maaş soran yok , ama bizde asgari ücrete gelen oran kadar oluyo genelde daha patron bişe demedi. bakalım bekliyorum bende :işsiz:
Yaptım ben maaşları, 10 yıldır alıştım biliyorum, ilk gün sorarlar bizimkiler aceleci :KK14: ayın ilk haftası maaş alıyoruz biz

X