Düzenli Evimiz & Hayatımız

Cok teşekkür edıyorum
Bıraz once kadın geldı gezdı zaten gelenler hep onu soyluyor cok ıyı bakmıssınız tertemız ev
Ama yatak dolabına ılk defa esyaları bastım valla
Hıcbırsey yapasım yok yerdekı bır sac telını goruyorum
Belkıde benım temizlik anlayısım yanlış
Benım banyom tuvaletım ilk gunkü gibi olmalı mesela
Ozaman temızdır bana gore oylede ama ben bıktım🥹
Ilanda kaldıgı surece boyle devamlı gelıp gıdecekler
Bıkac gun daha sabredıp ılandan kaldırcam
Yazın satılır yıne
Hayır gelenlerde hep alıcı gıbı oluyor begenıyolar ney olmuyor anlamıyorum alsalar bende bu belırsızlıkten kurtulsam
bende sizin gibi çok sabırsızım, ama nasip kiminse o alıcak, biraz daha sabredin :KK37: evinizi bende merak ettim. ilan numarası varmı ?

1703682388896.png

Aklıma geldi sizle paylaşayım dedim
Geldi mubarek 3 aylar ♥️az kalmış 🥰

Yanlız miraç kandilinin 6 şubat olmasıda başka bir tesadüf olmuş 😔

Depremden önce komşum evin küçük olacak diye söyler dururdu.Büyük evler temizlenmiyor dert yakınırdı
Hatta çoğu kez minimal yaşamı desteklediğini söylerdi.Deprem oldu evlerimiz ağır hasar aldı hatta bu şehirde 2 +1 rezistans kiralayıp tamam ben artık minimal yaşama geçiyorum bunu bu şekilde deneyimliyeceğim dedi.karekter olarakta bu yapıya sahip bir kadın sadece 2 ay dayanabildi. Çocuğun kafası yer sıkışıklığında dolaba çarpmış eeee başlarım minimaline deyip toplanmıştı🤭Şimdi memlekete döndü tutuğu en 4+1 ailesi çekirdek aile 3 kişiler demem o ki...
Aslında 2 sinin ortası olacak ne çok büyük ne çok minimal.evin kurulumu düzenli depolama alanı yeterli olursa en ideal ev o ♥️
Evet katılıyorum ama benımkı amerıkan mutfak ayrı bır oturma odası yok bır balkonum cok genıs guzel o kurtarıyor . Cocuklar tek odada. Onun ıcın ıstıyorum yoksa semt cok ıyı nezıh bıyer

X