Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben sizi çok seviyorum yaa 🥹 sürekli düşünüp bizi sordunuz iyi ki varsınız❤️

Şükür daha iyiyiz. Ahsene zorla aldığım bitkisel şuruptan verdik dün. Gece ve sabah öksürük krizleri tutmadı. Şimdi doktordan getirdim. Röntgen kan ve domuz gribi testi yapıldı sonuç bekliyorum. Kulağının birini gösteriyor neren ağrıyor deyince dedim baktı kızarıklık var dedi. Boğazında da var tabi. Ciğerlerini dinledi. Dedim şu şuruptan verdim zorla dün. İşe yaramış devam et dedi. Bakalım sonuçları bekliyoruz

Şükür daha iyiyiz. Ahsene zorla aldığım bitkisel şuruptan verdik dün. Gece ve sabah öksürük krizleri tutmadı. Şimdi doktordan getirdim. Röntgen kan ve domuz gribi testi yapıldı sonuç bekliyorum. Kulağının birini gösteriyor neren ağrıyor deyince dedim baktı kızarıklık var dedi. Boğazında da var tabi. Ciğerlerini dinledi. Dedim şu şuruptan verdim zorla dün. İşe yaramış devam et dedi. Bakalım sonuçları bekliyoruz
Çok geçmiş olsun sweetimm daha iyi olalım hepimiz.. sağlık gibisi yok. salgın var kimle konuşsam herkes hasta :KK43:

Canım ALLAH kolaylık versin. sonunu düşün yeni ev, yeni düzen, eşyalar vsss herşey elden geçecek ohhh misss
amin canım aynen yeni ev eşyalarımında bazılarını götürmüyorum. ankastre seti kızım aldı.banyo dolabımı kız kardeşim aldı. bende koltuk ve yemek odası takımı alıcam inşallah bide tül, güneşlik diktirdim. huzurla,sağlıkla oturmak nasip etsin ALLAH

tekrar geçmiş olsun, ortalıkta gerçekten bi salgın var. kar da yağmadıki mikropları kırardı.Allah şifa versin herkese

Hava gerçekten sonbahar gibi

Aminnnnn Kocaelide sıcak :KK43:
Tam kış geliyor diyoruz birden hava ısınıyor
Kışlık şişme mondla kızı almaya gittim ter içinde kaldım 😞

Canım bizde seni seviyoruz ♥️çok geçmiş olsun 😘
istanbul,pendik te çok sıcak hiç normal değil ,inşallah yağmur ve kar yağar Rabbim acısın bizlere :110:
Aynen vucüd dengesimiz bozuldu
Terleyeyimi üşeyeyim tüm dengemiz alt üst
Her şey vakktinde güzel 🤲🏻

Tam kış geliyor diyoruz birden hava ısınıyor
Kışlık şişme mondla kızı almaya gittim ter içinde kaldım 😞

Canım bizde seni seviyoruz ♥️çok geçmiş olsun 😘

Aynen vucüd dengesimiz bozuldu
Terleyeyimi üşeyeyim tüm dengemiz alt üst
Her şey vakktinde güzel 🤲🏻
en çok düşündüğüm şey , kar yağmur yağmazsa tarlalarda mahsül olmaz kıtlık olursa Allah ım sen koru

X