Düzenli Evimiz & Hayatımız

sizce bu yemek odası takımı nasıl ? çeşit çok kararsız kaldım

İyi akşamlar.
Bugun durmaksızın iş yaptım.
Eşim de geldi, yorgun değildi, yatak odasında yer değişikliği yaptık.
Büyük eşyaları itip çekince temizlik de yapmış olduk
Ev süpürdüm
Toz aldım
Mutfak tezgahını boşalttım sildim, onun üzerinde de değişiklik yaptım.
Çamaşır attım.
Yemek hazırladım.
Şuan anca oturdum.
Bütün gün kendimi oyaladım böyle. Yoksa ya nete girecektim ya tv açardım.
Kopmak istedim dünyadan yine dünyalık işlerle...
Her gün bir öncekinden daha mı kötü oluyor ne?
Bu "beni doğrudan etkilemeyen, dolaylı etkileyen" acılar kalbime ağır geliyor artık.
Depremlerden beri ülkemin, dünyanın hali...
Buraya yazarken bir yandan da şu düşüncem var elbet. Bu dünya gül bahçesi değil, kimse bunu vaad etmedi.
Allah imtihanlarımızı kolay eylesin ya da altından kalkabilmeyi nasip etsin.
Zaferler versin.
Ferahlıklar.
Sevinçler.
Sabırlar.
Genişlik ve kolaylık versin inşallah.

Herşeye rağmen şükretmek lazım. Şükür nimeti arttırır🤲🏼

Herkese iyi akşamlar 💐

Aaa iyi bu ara yapılanların yanına spor 'da ekledik hiç ihtiyacın yok ama yazarsın çektiğin mekik sayısını
Tabi canım tabi ihtiyacım yokmuş😅
Göbek çıkıyor valla sıkılaşmam lazım.
Bugün oruçluydum iftar yaptım uzandım yeni yorgunluk çöktü valla😬

Sorma Bonusum çok kötüyüm öksürük arttı boğazımı parçalıyor. Sesim falan gitti konuşamıyorum. Ahsende de arttı öksürük 39.5 oldu ateşi acile gittik orda ateşine bile baktırmadı. Şurup vermeye çalıştılar içmedi tükürdü. Antibiyotik yazdı mutlaka içir dedi ama ağzına sürmüyor. Kaşık mamasına kattım biraz yedi öyle. Kırıkkaleye geldik bir kaç saat önce. Burda bi doktora götürcem iğne ile falan olursa öyle yapsınlar artık.

Hayırlı,Huzurlu,sağlıklı,bereketli sizlerle beraber ömrü olsun canım nice nice yaşlara 🎂🎉🎉🎊🎈

Nice mutlu seneleri olsun inşallah ❤️

Maşallah ömrü bereketli olsun nice güzel yıllara kavuşun hep beraber inşallah 😍♥️

golgefeslegeni golgefeslegeni iyi ki doğmuş yavrun güzel hayırlı bereketli yaşları olsun 🥳🥳🥳

Ayrıca iyi ki suyun gelmiş yoksa doğum gününü yapamazdin :KK53:
Burda hangi sudan bahsettin doğum şeyiyse gelmedi o bende 😄😄
Bende kutlayayim golgefeslegeni golgefeslegeni nice seneleri olsun kuzunun 🥰♥️
Hepinize çok teşekkür ederim kızlar ❤️❤️

Sorma Bonusum çok kötüyüm öksürük arttı boğazımı parçalıyor. Sesim falan gitti konuşamıyorum. Ahsende de arttı öksürük 39.5 oldu ateşi acile gittik orda ateşine bile baktırmadı. Şurup vermeye çalıştılar içmedi tükürdü. Antibiyotik yazdı mutlaka içir dedi ama ağzına sürmüyor. Kaşık mamasına kattım biraz yedi öyle. Kırıkkaleye geldik bir kaç saat önce. Burda bi doktora götürcem iğne ile falan olursa öyle yapsınlar artık.

Ah ya inş daha iyisinizdir sen direk iğne isteseydin keşke ağlamadan olmuyor zaten iğneye de ağlayacak

Burda hangi sudan bahsettin doğum şeyiyse gelmedi o bende 😄😄

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar ❤️❤️

Yavrunun doğum günü kutlu olsun Allah hayırlı ömür nasip etsin hayırlı evlat olsun🤲🏻
Ne emeklerle büyütüyor ne kadar sevgi veriyoruz Allah korusun cümlesini en başta da askerlerimizi 🤲🏻

X