Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım ben yıllardır gürdal kullanıyorum. Hem ekonomik hem güzel.wc lere banyolara sürekli dökülüyor çok paraya gerek yok.
Zaten bütün güzel markalar malum yerin.
En iyisi kendi ülkemin markalarini kullanmak.
Evdeki cifim bitsin onuda birakacam.ama kokusu beni benden alıyor. Bu kadarmii güzel koku olur.normalde deterjanlarin farklı kokularini alirim hep ayni kokudann sıkılırım ama bu cifin kokusu na hastayim.ama almicam artik

Benim kocamsu da yok
Hemide 1 aydır.gecen hafta sonu geldi geri gitti.bugünde hazirlanmis cancağızım mesai haberi gelmis
Ben gidemde 15 dakika sporumu yapam
Yarami deştin pinhanim.

Yalan yok hep o markayı aldım
Şimdi arıyorum işte yerine güzel birşey.
Ben çok seviyordum onu. Bu da benim boykotum olsun,olacak.Cif de öyle. Bir de bulaşık tablet.... Ama yok yani, kendi adıma süresiz bir değişim yaşamak istiyorum.
Boykot da değil, yaşam tarzım olsun dedim, vazgeçtim..
Çiçeğim markasının krem deterjanını aldım, cif kadar olmasa da kokusu baya güzel.
Zaten zararlı şeyler. Ne kadar az kullansak kar.
Kullandığımız da yerli olsun, bizden olsun.
Elden gelen budur.

MssPARE okumalarınızı Allah kabul etsin inşallah.
Dualar bir an evvel zaferlerle sonuçlansın

Benim kocamsu da yok
Hemide 1 aydır.gecen hafta sonu geldi geri gitti.bugünde hazirlanmis cancağızım mesai haberi gelmis
Ben gidemde 15 dakika sporumu yapam
Yarami deştin pinhanim.
Kız bizim kocalar neden hep aynı dönem gidiyor, ister misin şuan beraber olsunlar
Benimki de 1 aydır yok da. Arada akşamları geliyordu. Bu hafta sık geldi hastayız diye
Ama bu gece yok, yarın kesin dönüş yapıyor inşallah.
Darısı seninkinin başına canımcım, sağlıkla gelsin de, Allah kavuştursun evimizin direklerine

Amin canım amin Rabbim yanlarında olsun

Bir an evvel bir sebeb yaratsın ve dursun bu zülüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…