Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende memnun oldum imtihanımız zor ama çok kıymetli büyüklerin duasını almak Rabbim güç kuvvet versin
Evladınıza biran önce kavuşursunuz inşallah daha yeni evlisiniz olur Allahin izni ile, bizim de bi süre olmadı bana çok.uzun yıllar gibi geldi bu süreçte olan herkesi tüm kalbimle kucaklıyorum Rabbim herkese nasip.etsin hayırlı şekilde

Gonulmeyvesi kuzum doğuma giden kadın gibi suyum geldi demiş okuyan herkes ilk aklına geleni diyememiş
Ben o kadar normal suya odaklanmisim ki o anda benimde suyum gitti aklıma hiç diğeri gelmedi bakalım.benim suyum ne zaman gelecek o değil şanlı suyu değ de benim enerjimi kestiler halbuki yapacağım işlerin suyla ilgisi yok

Yazıyı bile yazamıyorum o kadar bitmişsim ben amann bi 90.lar emin geldi aklıma

Sağol canım çok teşekkür ederim hayırlısıysa olur rabbim nasip eder eskisi gibi çok dert etmiyorum hakkimizda hayırlısı

Bütün evi koltuk çekmeli halı kaldırmalı süpürdüm sildim. Salonu küçük çaplı süsledim. Yarın oğlumun doğum günü

Baktım bende kimseden ses çıkmamış seslenmediydim

Ya ben burda ki gebe olayını anlamdım Hee biri beni aydınlatabilir mi

suyum gelmiş dendi ya hamileler de doğum zamanı suyum geldi denirya onun gibi oldu

Aaa şimdi anladım yaa

Gonulmeyvesi kuzum doğuma giden kadın gibi suyum geldi demiş okuyan herkes ilk aklına geleni diyememiş

Kimseden ses mi çıkmamış buna sessiz kalacağımı düşünmen beni biraz üzer
Ffffffffffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…