Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi silinme zamanı toplamak en iyisi altına nasıl bir şeyler gidiyor anlamış değilim ama yenilip içilen yerde özellikle gidiyor.

Ama halı büyük oluyor bazen hep kaldırmak zor oluyor kıvırmak da aynı işi görür.
Tabi kenarlarını mutlaka kaldırıyorum oraya bi şeyler kaçıyor dediğin gibi ama komple büyük temizliklerde🥰

Günaydın evlerin sultanları
Zor bir geceydi, ateş eklem ağrıları, sabahı zır ettim. Hastalıklar neden gece coşar acaba.
Çocuklarım iyi ama ben yatıştayım.
Yine de toparlarsam bugun çamaşır ve şöyle en azından bir süpürme planım var.
Pinhanim çok geçmiş olsun RABBİM acil şifalar versin

Herkese hayırlı sabahlarrr🥰
Bütün evi topladım kahvaltı hazırladım
Bugün sağlıklı beslenme yi iyi yapmak için kahvaltıya yumurta hasladim 🫠😀

Eklentiler

• 20231220_101759.jpg
    20231220_101759.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 27
Bende kahvemi yaptım :kahve: Yeni yılda maliyetler değişecek, ürünlerin maliyet fiyatlarını güncelliyorum. Aslında kasım ayında zam geldi ama firmamız değiştirmedi. Eski fiyatlardan satışlara devam ediyoruz.

Kapı pencere sineklik vs... işleriniz varsa yeni yıla girmeden halledin hanımlar :super:

20231220_105413.jpg

Zor bir geceydi, ateş eklem ağrıları, sabahı zır ettim. Hastalıklar neden gece coşar acaba.
Geçmiş olsun kendine iyi bak 💗

Günaydın günaydın gunaydiiiiiiinnnnnnnn

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Bugün mutluyum eneciiii var ayrı bir şey sanki

Gece uyuyamadım nasıl oluyor bu enerciiii

Yine koşturuyorum yandan yandan :KK6::KK6::KK6::21::21::21::21::21::rapci::rapci::rapci::rapci:
bu mesaja hele bakın kim gelmiş şarkısını paylaşmak isterdim ama beceremedim :KK43: teeee ne zaman öncesi UcanSupurge UcanSupurge paylaşmıştı burda, o zamandan beri ara ara dinlerim. enerji veriyor :KK28:

geçmiş olsun , Allah şifalar versin

X