Düzenli Evimiz & Hayatımız

Valla ben yüzüme biraz özen göstersem çıkmayan sivilce çıkıyor bende nemlendirici sürerim Sadece oda her gün değil 😊
Aylardır keçi sütlü sabun kullanıyorum çok iyi gelmişti. Bozulmaya başladı gül mayasını deneyince olan oldu. Sanırım suyu az içiyorum nolduysa

Aylardır keçi sütlü sabun kullanıyorum çok iyi gelmişti. Bozulmaya başladı gül mayasını deneyince olan oldu. Sanırım suyu az içiyorum nolduysa
son zamanlarda kozmetik alanlarında hiçbir şeye güvenmiyorum 😞
Onun için eczane ürünleri yada güvenilen bir marka kullanıyorum seninde varsa tanıdık bir eczacın ona sor bence onlar daha iyi biliyorlar içindeki etken maddeleri

Yemeğe mi misafirin var çaya mi
1 ay kalacak desem 🤗
Bende sadece halinin iki tarafını kıviririm o zaman güzel temizlik yaptım demektir 😄 komple toplamak hiç bana göre değil hem altı pisleniyomu ki yaa 🙄😬

Tabi misafirlerle hiç alakası olmayan yerlere (dolap ve çekmece içi gibi) gir en önemli leri en sona bırak😄 kendime konuşur gibi konuşuyorum 😄
Bence de yani altı neden kirlensin 🙄🤣

1 ay kalacak desem 🤗

Bence de yani altı neden kirlensin 🙄🤣

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi silinme zamanı toplamak en iyisi altına nasıl bir şeyler gidiyor anlamış değilim ama yenilip içilen yerde özellikle gidiyor.

Ama halı büyük oluyor bazen hep kaldırmak zor oluyor kıvırmak da aynı işi görür.

X