Düzenli Evimiz & Hayatımız

Masallah barekallah. Oku annesi disari cikmasa kimse gormese bile degiyor nazar malesef
Sürekli de dışardayız. Dışardan gelince mutlaka bir şey oluyor ya düşüyor Bi yerini vuruyor. Geçen boğazına ceviz parçası kaçtı mesela nefesi gitti ay ömrümden ömür gitti.

Kizim diyor ki Anne ogretmenimiz oglen bozuldu eve gitti🤣 bende bozuluyorum teklemeye basladim 😂
Ahahah ay kahkaha attım ya 😂😂😂😂

Yeğenim idrar yolu enfeksiyonu olmuştu. Yine tekrarladı işte. Dün diyor ki öğretmenim de benim gibi şöyle oturuyordu o da enfeksiyon olmuş heralde diyo 😂😂

Takip ettiğim bi mühendis var. Bugün demiş ki sürekli tekrarlayan hastalık sizde yaşıyor musunuz diye? Gerçekten öyle sürekli tekrar ediyor
Herkes aynı dertten muzdarip sanki covit sonrası arttı bu durum önce si bir grip olur geçirirdin biterdi şimdi geçmiyor

Takip ettiğim bi mühendis var. Bugün demiş ki sürekli tekrarlayan hastalık sizde yaşıyor musunuz diye? Gerçekten öyle sürekli tekrar ediyor
Herkes aynı dertten muzdarip sanki covit sonrası arttı bu durum önce si bir grip olur geçirirdin biterdi şimdi geçmiyor

Parça parça veriyordum bölüp. Çok da seviyor sıpa ceviz fındık falan. Şimdi vermiyorum zaten o da korktu cevizi görünce bi kaşlarını çatıyor

Yok ufak onlar için parçalar da ani gülme nefes alma da falan kaçabiliyormuş onun yanında gizli yiyin. Yumuşayan şeyler değil ya o sıkıntı

X