Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben de sana yazacaktım şimdi kalp kalbe karşıymış 😍 kazanmışsın tebrik ederim canım 💐 çok güzel görünüyordu zaten ilk fırsatta deniycem İnşAllah 🤭
Çık şükür iyim sen nasılsın ☺️
Evet ya ikinci senem de tam da pro üyelik geldi oy verenlere de hediye pro üyelik veriliyor bazen sana denk gelseydi sevinirdim

Meraba iyi akşamlar 🖐🏻
sabah 7 bucukta uyandım.
Kahvaltı hazırladım.
yaptık. Eşim 8 de gitti.
bulaşıkları makineye dizdim.
sonra öğlene doğru komsuya bebek görmeye gittim.
Saat 4 te eve geldim.
Akşam yemeği hazırladım.
Yedik.
Sofra topladım ocak mermer sildim.
Çöp attım geldim.
Bulaşık makinesini çalıştırdım.
Çay içiyoruz. 😃

Sen Adanalıları tanırsın az çok cesurlar gerçekten 😁 İncirlikte ki protestoda dönmedik eve beş altı saat durmuştuk incirlik kırmızı alarm vermiş.
Medya hiçbir şeyi göstermedi tabi bağlantıyı kestiler birbirimizi arayamadık inanılmaz şekilde gaz bombası,ses bombası attılar tazyikli su sıkıldı.Ablukaya alındı helikopterler tomalar vs.Gaz bombasından çok etkilendim nefes alamadım bir an.
Çocuklar kadınlar çok etkilendi bizi tarlaya sürüklediler bizim millet o kadar zeki ki 😅bilirsin gaz bombasi gelince toprakla üzerini örtüyorlardı.
İşin garibi en son tekrar polisler konuşma yaptılar tatlıya bağlandı biz polisle çatışmadık tabi incirlğin kapatılmasını istiyorduk mücadelemiz bu yüzdendi.
Neyse uzattım yeri gelmişken anlattım işte.😅
Evet ya çalışkanlar adanalılar özellikle kadınları pamuk tarlasında çalışırlar dı ben çok şaşırırdım hiç durmayislarina

Sağol tenefüs iyiyim. Eski halimiz yok elden bir şey gelmiyor. Kızlar gelmiyorlar evet. İyiler ikisi de.
Bu kadar kötülüğün için de aklımızı anca koruyoruz çok şükür inancımıza.
Allah iyiliğini artırsın arkadaşım aynen öyle dediklerine katılıyorum ruhani bunalıma giriyorum biraz toparlıyorum tekrar aklıma geliyor olanlar dünyanın şu hali, müslümanların içinde bulunduğu durumu.😔
Biliyorum ki imtihanlar artacak Rabbim in ipine sıkıca sarılmak zamanı,birlik zamanı şuurlu olmak zamanı..
Beni yeniden diriltti.🥺
İyi olsunlar da belki bir gün gelmek isterler eminim onlar da olanlardan çokça etkilendi belki dönüş yapamadılar.

Kolay gelsin 👍 çok severim poğaça mayalı mı peki?
Ben de akşam yemeğinde ciğer,salata yaptım üzerine bir çay içerim inş.canım istiyor.
Mutfak dağınık önce bir ödev faslını halledeyim sonrası gelir.😅
Sağol tatlım evet mayalı 🥰
Senin de eline sağlık. Ödev daha önemli boşver mutfağı 🤣

Çarşaf ve yastık kılıflarını değiştirdim
Yatakları topladım
3 posta çamaşır yıkandı
Astım,topladım
Küçük odayı topladım
Ayakkabılığı boşalttım.Bikaç tane eski yırtılmış ayakkabıyı attım.
Geri kalanları silip yerleştirdim.
Gün içinde mutfağı topladım makinayı doldurdum.
Çamaşırları topladım
Poğaça yaptım
Mutfağı topladım
Makinayı doldurdum çalıştırdım
2 sepet çamaşır katladım Yarın yerleştiririm 😂

Çamaşırları topladım
Poğaça yaptım
Mutfağı topladım
Makinayı doldurdum çalıştırdım
2 sepet çamaşır katladım Yarın yerleştiririm 😂
Geçen gün çamaşırı katlayıp sepete koymuşum yatak odasında öyle bir bütünleşmiş ki hiç gözüme batmadı kaç gün durdu en son bişey lazım olunca farkettim 😂😂😂

Geçen gün çamaşırı katlayıp sepete koymuşum yatak odasında öyle bir bütünleşmiş ki hiç gözüme batmadı kaç gün durdu en son bişey lazım olunca farkettim 😂😂😂
İlk 1 saat içinde yerleştirdin yerleştirdin, yoksa gözün alışıyor 🙄 nerden bildiğimi sorma🤪🤣🤣

Limonsuzum nasılsın şekerim ya🥰
Bonus Bonus sen nasılsın hani nerede o eski esprilerin özlemişim beş😊Nego ,JES yazmıyor hiç sanırım.
Efser Efser ablam aklıma geliyorsun durumlar nasıl Ankara'dasiniz değil mi sanırım.😊
Ben bir süreliğine memlekete geldim haftaya dönüyorum iyi olmaya çalışıyoruz kuzum yeni düzenler sancılı olur düzen kurmaya karar vermeye çalışıyoruz ☺️

Efser Efser Nerdesin gözünü yediğim
Bonusum dün gün boyu dışardaydım uğrayamadım 😌
Birazda hüzünledim Malatya büyük şehirin kulağı etmez düzenli şehirdir her yerin yerli halkın dilinde bir adı vardır dün münibüsten indim eşim sordu nerde indin?
Orasımı diyor yok dedim, burasımı dedim yok dedim,
Akpınarmı dedi sanki oraya benziyordu dedim 😞
Peki yolunu nasıl buldun dedi,sadece tanıdığım bir bina kalmış oraya doğru yürüdüm dedim
Şehir merkezi demeye bin şahit ister kaldırım yer bulamazdık baktım bomboş bir yudum çay içmek istesen yer yok simitcin yok sucun yok yüzler bile tanıtık değil.
Bu şehir ancak10 yılda toplanır çok üzüldüm terk edilmiş bir kasaba gibi birkaç tanıdık süliyet kalmış.

X