Düzenli Evimiz & Hayatımız

Masa çekmece giriştim sabahtan Limonsuzzcay Limonsuzzcay on yüz milyon kalemi organizer diye koyduğum kaplardan boşalttık sildik geri koyduk 2 poşet çöp çıkardım.

Kahvaltı gecikti daha şimdi mutfağa geldim kitaplık ve oyuncak çekmeceleri var geri kalan. Yemin ediyorum korku tüneli gibi bitmiyor zıkkım

Bonusum dün gün boyu dışardaydım uğrayamadım 😌
Birazda hüzünledim Malatya büyük şehirin kulağı etmez düzenli şehirdir her yerin yerli halkın dilinde bir adı vardır dün münibüsten indim eşim sordu nerde indin?
Orasımı diyor yok dedim, burasımı dedim yok dedim,
Akpınarmı dedi sanki oraya benziyordu dedim 😞
Peki yolunu nasıl buldun dedi,sadece tanıdığım bir bina kalmış oraya doğru yürüdüm dedim
Şehir merkezi demeye bin şahit ister kaldırım yer bulamazdık baktım bomboş bir yudum çay içmek istesen yer yok simitcin yok sucun yok yüzler bile tanıtık değil.
Bu şehir ancak10 yılda toplanır çok üzüldüm terk edilmiş bir kasaba gibi birkaç tanıdık süliyet kalmış.

İçim cız etti ya Efser Allah hepinize kolaylık versin bir de bu yok oluşun üstüne can kaybı yaşanlar var 😞

Masa çekmece giriştim sabahtan Limonsuzzcay Limonsuzzcay on yüz milyon kalemi organizer diye koyduğum kaplardan boşalttık sildik geri koyduk 2 poşet çöp çıkardım.

Kahvaltı gecikti daha şimdi mutfağa geldim kitaplık ve oyuncak çekmeceleri var geri kalan. Yemin ediyorum korku tüneli gibi bitmiyor zıkkım
E bunları Pazartesi yapmayacak mıydık 🤦🏼‍♀️🤣

Ben sinir krizi geçirmemek için oyuncak ve mutfağı en sona bıraktım zaten. Diğer işleri bitireyim de, kriz geçirirken en azından evin geri kalanı temiz olsun 🤣

Bonus Bonus canlı sandım az kala bunun markası ney diyecektim 🤣

Eklentiler

• IMG_7130.jpeg
    IMG_7130.jpeg
    228 KB · Görüntüleme: 35
X